עבודת סנפלינג איטום קירות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

סנפלינג איטום קירותעבודת סנפלינג איטום קירות

אחד היתרונות של עבודת סנפלינג, היכולת להגיע לכל מקום בחלק החיצוני של בניין גם אם הוא גבוה מאוד, מהווה יתרון עצום כאשר אנו רוצים לבצע עבודת סנפלינג איטום קירות חיצוניות בבנין. העבודה יכולה להיות רלוונטית הן לבנין מגורים והן לבנין משרדים ולא רק זאת, אלא שהיא נדרשת ויכולה להיות מבוקשת הן בבנין ישן יחסית והן בבניינים חדשים כמעט לגמרי.

 

מתי נדרש לעבודת סנפלינג איטום קירות?

בכל בית נדרש בעת בנייתו ביצוע עבודות איטום. האיטום הוא גם חיצוני וגם פנימי. תפקידו של האיטום החיצוני הוא למנוע כניסה של מים מחוץ למבנה אל תוך הקירות ומשם אל תוך החלק הפנימי של המבנה. המים מגיעים בעיקר ממים המגיעים בעקבות גשמים אך גם בעקבות פיצוצים ונזילות ולעיתים רחוקות גם ממזג אוויר קיצוני. במידה ומים מצליחים לחדור את מעטפת האיטום החיצונית הן מחלחלות אל תוך הקירות ומתחילות להרוס ולעכל את התשתית של הבניין (גם הברזל החזק) ולפגוע ביציבות המבנה וכן לפרור ולפוצץ את הטיח ואת הצבע וכאמור, נגלה לבסוף סימני רטיבות ועובש גם בתוך הבית.

ישנה נטייה לחשוב שרק בנינים ישנים זקוקים לעבודות איטום לאחר שנים רבות. אלא שלא במפתיע, גם בניינים חדשים כמעט לגמרי נזקקים לא אחת לעבודת סנפלינג איטום קירות. לרוב זה קורה בעקבות ליקויי בניה או ביצוע עבודת איטם לא טובה והנזק מגיע מהר מאוד. במקרה שכזה, נדרשת פעילות אטימה מהירה, לפני שהנזק יתגבר.

יתרונות סנפלינג איטום קירות

הסנפלינג מציג יתרונות עצומים בכל הקשור לביצוע עבודות איטום בגובה. היתרון הראשון הוא כמובן המחיר. הוא הרבה יותר זול מכל חלופה אחרת, כמו פיגומים. העובדה שהוא גם הרבה יותר מהיר, שווה גם היא כסף רב. באמצעות הסנפלינג ניתן להגיע לכל נקודה על המעטפת החיצונית של הבניין, גם במקומות עם נגישות שאינה קיימת כלל מהקרקע, למשל באמצעות מנוף וכן למקומות צרים או נחבאים. 

אולם היתרון הגדול ביותר של סנפלינג איטום קירות הוא באפשרות להעניק לצוותים את היכולת לבצע את הפעולות ביסודיות ובצורה הטובה ביותר. עצם העובדה כי למרות אתגר הגובה, הם יכולים להיות ולעבוד בצורה מאובטחת, מאפשרת להם להקדיש זמן נכון לכל פעולה ולבצע את כל האיטום בצורה המיטבית ביותר, בלי לחפף. כמובן שלצורך כך אנחנו נהיה חייבים לבצע את העבודה עם אנשים מיומנים. אצלנו למשל בחברת rope-partners מקפידים שהעובדים אצלנו באיטום מבנים יהיו גם כאלו המוכשרים ומוסמכים לעבודת גובה ושעומדים בכל הדרישות לכך וגם כאלו המיומנים בעבודות איטום, כדי שאתם תצאו מרוצים גם מאיכות העבודה.

איך מתבצע סנפלינג איטום קירות?

על מנת לבצע איטום קירות בגובה באמצעות סנפלינג, יש ראשית לבחור מקום בו ניתן לעגן את החבלים שישתלשלו למטה. דבר זה צריך לעשות בתבונה ואחד מן העובדים יהיה ממונה על הבטיחות ועל בדיקה ואחריות שאיש מהעובדים לא נפגע וכך גם אף אחד מהעוברים ושבים ההולכים מתחת לשטח העבודה. לעיתים, כאשר העבודה ממושכת, יהיה צורך לגדר את האזור שמתחת לחלק בו עובדים לשמירה על בטיחות מרבית.

אל החבלים מתחברים העובדים, כאשר הם משתמשים במיטב הציוד ומאובטחים כיאות. הם נושאים עליהם את כלי האיטום ואת חומרי האיטום. יש לשים לב כי חומרי האיטום עצמם גם הם ברמה גבוהה ונכונים לפעולת האיטום הספציפית. בחלק מן המקרים, תידרש פעולת הכנה, כגון הסרת טיח רטוב וכד'.

חשוב מאוד כי תבחרו לעבוד רק עם חברות מוסמכות ומיומנות בנושא. גם בגלל הרצון שלכם לפתור את בעיית האיטום באמת וגם למען השקט הנפשי שלכם. לא תרצו שיארע אסון דווקא בעת האיטום של הבית שלכם. לכן אל תתפשרו על עבודה רק עם מקצוענים.

סנפלינג איטום קירות

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

עבודות סנפלינג בבניין
עבודות סנפלינג בבניין

עבודות סנפלינג בבניין כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בביצוע עבודות שדרוג, שיפוץ וחידוש של מבנים. זה נכון לגבי מבנים חד קומתיים ונכון שבעתיים בבניינים

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בחריש

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בעומר

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בתל-אביב

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!