עבודות גובה בחללים מוקפים

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו-0507396218

תוכן עניינים

עבודות גובה בחללים מוקפיםחללים מוקפים הדורשים טיפול או תחזוקה הם עקב אכילס של חברות תעשיתיות ובניינים משותפים. הם מהווים אתגר גדול כיוון שברוב המקרים אין גישה אנושית ולעתים מדובר בעבודה מורכבת עוד יותר כאשר מדובר בחללים המאחסנים חומרים שונים. אנו ב-Rope Partners  אנו מתמחים בעבודה בחללים מוקפים ומאפשרים לכם להנות מרמה תחזוקתית גבוהה של המתקנים שלכם.

סכנות בחללים מוקפים

עבודה בחללים מוקפים היא מושג מתחום הבטיחות בעבודה המתאר עבודה בחלל סגור באופן מלא או חלקי. מאופן היותו חלל סגור שהיציאה והכניסה אליו מוגבלים והסכנות הטמונות בשהייה ובעבודה בחלל כזה, כולל הילכדות, הן רבות ומחייבות ניסיון רב שנים של ועבודה עם ציוד ייעודי לעבודה בחללים סגורים.  בעבודה בחללים סגורים אנו מתמודדים עם מחסור בחמצן וברוב המקרים נכנסים למתחם עם בלוני חמצן. גם נוכחות של גזים רעילים/נפיצים מסכנים שהות בחלל כזה ועל כן יש לבצע ניטור של האוויר לפני כניסה למתחם.

כאשר רוצים לבצע עבודה בחלל מוקף, בתוך ארובות ומבני סילו בדרך כלל,  פונים ל Rope Partners. אנו פועלים בתחום עבודות סנפלינג וגובה כבר מספר שנים ובעלי ניסיון בעבודות גלישה מהבניינים הגבוהים בישראל. כל אנשי הצוות שלנו הנם גולשים מיומנים, בעלי רשיון גלישה כחוק ועוברים הכשרות ורענוני בטיחות במהלך השנה.  זמינים עבורכם לכל שאלה,  פנו אלינו ונשמח לענות.

 

אז איך מתחזקים ארובות?

ניקוי ארובה באמצעות סנפלינג, דרום הארץ.

הארובה כמו גם כל חלל גבוה ומוקף אחר דורשים עבודות תחזוקה או שיפוץ מעת לעת. הבעיה במקומות מן הסוג הזה היא שעל פי רוב לא נוכל להשחיל אליהם סולם ולמעשה לא אין גישה טבעית לעובד שאמור לבצע את העבודות. מה עושים במקרים מעין אלו? נעזרים בציוד סנפלינג!

חללים מוקפים הדורשים טיפול או תחזוקה הינם מאתגרים למדי היות ובמקרים רבים אין לנו בעצם כל גישה אנושית אל המקומות הללו ועל כן אנחנו מוצאים כי במקרים רבים סובלים אלו מהזנחה. כך אנחנו מוצאים ארובות שהופכות להיות מקום קינון מצוין ליונים שמגלים מקום מסתור שיד אדם אינה מגיעה לשם. אין ספק כי דיירי הבניין סובלים קשות מכל התופעות הללו כאשר עבודות תחזוקה מעת לעת כמו גם הדברה וניקיון יסודיים יפתרו את כל אותן הבעיות.

אז אם עד היום הזנחנו את המצב והשארנו אוו כמות שהוא – הרי שכיום ישנה האפשרות של ביצוע עבודות תחזוקה, ניקיון, שיפוצים או כל פעולה נצרכת אחרת באמצעות הציוד המיועד לסנפלינג. איך זה נעשה בפועל ומי העובד המתאים לביצוע עבודות מן הסוג הזה? על כך תוכלו לקרוא בהמשך.

עבודות סנפלינג – מה זה?

את הסנפלינג כולנו מכירים מאתרי האטרקציות השונים המציעים לנו גלישה בסנפלינג מגובה רב. מדובר בהחלט באקשן מהנה וחווייתי המאתגר אנשים רבים המתלהבים מהדבר. הגיע מוח גאוני וחשב למה שלא נאמץ את אותו הסנפלינג לצורך ביצוען של עבודות שנות הנצרכות בגובה? אם אלו עבודות בחזיתות של בניינים גבוהים ואם אלו עבודות בתוך ארובות או כל חלל סגור אחר שם אין כל גישה. הפתרון אכן הוכיח את עצמו בשטח כאשר כיום אנחנו פוגשים מספר חברות המציעות את השירות של עבודות בסנפלינג כאשר הבחירה שלנו צריכה להיות בחברה המציעה עבודה איכותית ובטוחה על פי הפרמטרים שנמנה להלן.

מי יבצע עבורנו עבודות בחלל מוקף באמצעות סנפלינג?

עבודת ריתוך בחלל מוקף בגובה 85 מטר מעל פני הקרקע

אז נכון שיש הרבה אנשים שאוהבים אקשן והם נהנים מסנפלינג מאתגר ללא כל חשש או פחד. אך האם כל אחד כזה יהיה מסוגל לבצע עבורנו את העבודה? אז זהו שזה לא ממש עובד כך. לא כל מי שנהנה מהאתגר של הסנפלינג הוא גם כשיר להישאר למשך שעות ארוכות בגובה ותוך כדי כך לבצע עבודות פיזיות שונות. נדרשים כמה וכמה כישורים לשם כך ורק מי שעומד בכל התנאים הללו יהיה מסוגל לבצע את העבודה.

מה הם הדרישות מעובד הסנפלינג?

מיומנות בעבודה – חשוב שהעובד יהיה מומחה ומיומן בביצוע עבודות שונות. כי תכלס המטרה היא ביצוע העבודות אך בתנאים הייחודיים הללו.

שליטה על הסנפלינג – חשוב שהעובד יהיה בעל שליטה טובה על ציוד הסנפלינג ויבצע את העבודה המוטלת עליו היטב.

אנחנו ב Rope Partners מציעים את השירות המושלם של עבודות בחללים סגורים. עובדים מיומנים עם רישיונות מתאימים שיבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בלוג

הדרכת בטיחות

הידעתם כי מעסיקים בעבודות גובה, מחוייבים להדריך ולעדכן את עובדיהם בכל הנוגע לדרישות ולסיכונים הנלווים לעבודות גובה? עפ"י תקנות מסירת מידע והדרכת עובדים התשנ"ט 1999, המחזיק

בלוג

חילוץ והצלה בגובה

נתקלתם במקרה בו היה עליכם לאתר חברה שתיתן לכם שירותי חילוץ באמצעות סנפלינג?   היא הכתובת. אנו פועלים בתחום עבודות גובה כבר מספר שנים ובעלי ניסיון בעבודות

עובד בעבודה בגובה
בלוג

פתרונות הנפה בגובה

Rope Partners  מספקת את כל פתרונות ההנפה לגובה באמצעות במות הרמה, מנופים ועגורנים. אנו פועלים בתחום עבודות הגובה כבר מספר שנים ובעלי ניסיון בעבודות סנפלינג

השאירו פרטים ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
הדרכת בטיחות

הידעתם כי מעסיקים בעבודות גובה, מחוייבים להדריך ולעדכן את עובדיהם בכל הנוגע לדרישות ולסיכונים הנלווים לעבודות גובה? עפ"י תקנות מסירת מידע והדרכת עובדים התשנ"ט 1999, המחזיק

קרא עוד »
התקנת שלטים בגובה

התקנת שלטים בגובה – בליווי מהנדס בטיחות כל התקנה, גם הפשוטה ביותר הופכת למסובכת כאשר מבוצעת בגובה. Rope Partners מתמחה בהתקנת שלטים בגובה, שלטי חוצות,

קרא עוד »
שיקום בטון בגובה

שיקום בטון בגובה – טיפול בבטון ותיקון שלו במבנים גבוהים למרות המראה החזק של מבנים מבטון, קיים צורך לשקם ולשפץ אותם מעת לעת, מחשש לפגיעה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו