עבודות סנפלינג בקצירין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה וכדומה, היה צריך לבנות פיגומים, קונסטרוקציות, להיעזר במנופים וכדומה. כי אם היום באמצעות עבודות סנפלינג בקצירין ניתן לקצר תהליכים, להפוך את התהליך להרבה יותר מהיר ובטוח, לבצע קשת רחבה של תהליכים, עבודות ופעולות. כל מה שצריך זה פשוט למצוא חברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בקצירין. המדריך המלא לעבודות סנפלינג בקצירין קדימה מתחילים.

למעשה, כאשר באים להגדיר את המושג עבודות סנפלינג, חשוב להבין כי מדובר בענף שלם הנכנס תחת התחום של עבודות בגובה. כאמור, פעם היו עושים שימוש בבמות הרמה, מנופים ופיגומים מה שהיה מאוד מסבך את התהליך והיום הסנפלינג בעצם חוסך את כל הבלאגן הזה והופך את העבודה להרבה יותר נגישה וקלה ככה שאפשר גם לחסוך בכוח אדם.

 

 

איך עבודות סנפלינג בקצירין} התחילו להתפתח?

כמו שאתם וודאי יודעים, יש המון סוגים של עבודות בתחום הקבלנות, הבניה והשיפוצים. הצורך בפיתוח של שיטה זו התחיל כבר לפני עשרות שנים שהחלו לבנות בקצירין לגובה. קצירין היא ללא ספק עיר הנדל“ן של ישראל. אין מקום שנשאר פנוי לגמרי. כל הבניינים עוברים שינוי, יש פרויקטים של תמ“א 38 בכל פינה, פרויקטים של פינוי בינוי באזורים הישנים של העיר וכולנו רואים שבונים בה לגובה. משרדים, גורדי שחקים, בנייני מגורים. בכל אותם גורדי שחקים בעצם צריך לבצע כל מיני סוגים של עבודות תחזוקה וזה בלתי אפשרי עם פיגומים ומכאן בעצם עלה הצורך לעשות שימוש בסנפלינג לצורכי עבודות בגובה.

 

עבודות סנפלינג בקצירין איך זה עובד?עבודות סנפלינג בקצירין

במסגרת עבודות סנפלינג בקצירין מעגנים את העובדים בגובה באמצעות כבלים ובאמצעותם מורידים ומעלים את העובדים לפי הצורך וגם לפיה עבודה שאנו מבצעים. בהקשר זה חשוב להבין בעצם כי כל עובד שפועל בשיטת סנפלינג מחוייב לעבור קורס הנקרא קורס עבודה בגובה בו הוא בעצם עובר הכשרה שלמה של כללי בטיחות, חוקים ותהליכים שניתן ואסור לבצע.

 

עבודות סנפלינג בקצירין סוגי עבודות

יש כמה סוגים עיקריים של עבודות סנפלינג בקצירין

  • שיקום מבנים – לא משנה כמה בניין יכול להיות חדש ובנוי מחומרים איכותיים ועמידים. כל בניין או מבנה חשוף עם הזמן לפגעי מזג האוויר, לנזקים ולכן יש בניינים שעם הזמן חייבים לעבור תהליכי שיקום ותחזוקה. שמדובר בבניינים גבוהים מאוד, חובה להיעזר בשיטת הסנפלינג מה שמאפשר לבצע את השיקום הרבה יותר מהר ובצורה יעילה. שיקום מבנים זה אומר שיקום של הברזלים, שיקום של החיפויים, תיקונים בגובה ועוד.
  • איתור נזילות בגובה- לא פעם יש בעיות במערכת האינסטלציה ואז יש צורך לעלות לגובה לטפל בבעיה וגם כאן ניתן להיעזר במה שנקרא עבודות סנפלינג בקצירין.
  • איטום ו/או שיקום קירות חיצוניים – איטום בעזרת סנפלינג בקצירין הוא תהליך שבאמצעותו אנו יכולים לבצע גם שיקום וגם איטום מחודש של הקירות חיצוניים והחיפויים כדי למנוע חדירה של מים אל תוך המבנה. כידוע מים יכולים לגרום לנזקים של ממש בין אם זה התפררויות של הקירות, פיצוצי מים של מערכת האינסטלציה, בעיות עובש ופטריות, קילופים ועוד. איטום וחידוש קירות עיצוניים יכול להתבצע בכל סוגי הקירות והחיפויים לרבות שליכט צבעוני, אבן טבעית, אבן סינטטי, בטון, קירות מיוחדים ועוד.
  • איטום חלונות בגובה באמצעות סנפלינג- גם במקרה זה הטיפול נדרש בשל חדירה של מים שנחשבת לאחת הבעיות המרכזיות בליקויים של מבנים. יש כל מיני סיבות שיכולות להוביל לכך שמים חודרים למבנה, לקירות החיצוניים, דרך הגג או לקירות הפנימיים כמו למשל איטום שהוא עבודה בסנפלינגב קצירין בעצם מאפשרת לנו לא רק לפתור את הבעיה במהירות, אלא לייעל את התהליך כולו.

 

באמצעות עבודות סנפלינג בקצירין ניתן לבצע עבודות רבות נוספות כמו ניקוי חלונות בגובה, הרחקת יונים, איטום גגות ועוד. ניתן לחסוך זמן יקר, לחסוך בכוח אדם, לייעל תהליכים ולהוזיל עלויות.

 

עבודות סנפלינג בקצירין כמה זה עולהעבודות סנפלינג בקצירין

המחירים לעבודות סנפלינג בקצירין משתנים ותלויים במגוון של קריטריונים כמו למשל סוג העבודה, רמת המורכבות שלה, כמה זמן היא אמורה לקחת ועוד. המחירים לעבודות סנפלינג בקצירין נעים בין 1,000-7,000 ש“ח לפרויקט.

 

 

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!