שיקולים שחשוב לקחת בחשבון בתהליך צביעת בניין על ידי מומחה

הגימור המושלם הוא אחד הגורמים החשובים ביותר שקובעים תהליך מוצלח של צביעת בניין, אפילו הרבה יותר מבחירת הצבע. יכולים להיות שני צבעים שנראים שונים לחלוטין אבל יש להם את אותו ערך. צביעת בניין הוא תהליך חשוב וחיוני שנדרש במצבים רבים כמו למשל בניין חדש שעדיין לא אוכלס וצריך לצבוע אותו גם מבפנים, אך גם מבחוץ, בניין ישן שלא תוחזק זמן רב ואז לא תמיד יספיק רק לצבוע אותו, אלא יהיה צורך גם לבצע תהליכי איטום של סדקים במטרה למנוע חדירה של מי גשמים בחורף ועוד. בכל אופן, כאשר בוחרים צבעי או איש מקצוע לצביעת הבניין, הוא חייב להבין את מצבו של הבניין מבחינת תחזוקה, לבחון את מצב הצבע, להתאים לסוג הצביעה- פנימית או חיצונית את הצבע המתאים ורק לאחר מכן להתחיל את תהליך העבודה.

מומלץ לשכור שירות מקצועי שיסייע לכם בפרויקט. קבלן צבע מציע שירותים מצוינים של עבודות צבע, עם צוות מוסמך שיסייע לכם להשלים את המשימה תוך זמן קצר.

איש המקצוע צריך לדעת את התוצאות שאתם מעוניינים להשיג, והוא יבצע את התהליך עבורכם

יכולים להיות גם ערכים שונים לאותו גוון, שנקראים גוונים. גווני צבע בהירים מיוצרים על ידי הוספת צבע לבן, ואילו גוונים כהים מיוצרים על ידי הוספת צבע שחור.

ערך צביעת בנין מבוסס על מידת הלובן או הצבע השחור של ערכים בסולמות של לבן ושחור, כשלשחור יש את הערך הנמוך ביותר וללבן יש את הערך הגבוה ביותר.

הקשר בין ערך וצבע

לערך הצבע יש תפקיד מבני חשוב, מכיוון שצבע נותן חשיבות פיזיולוגית לצביעה. יישום ערכים באופן שאינו מדויק בתהליך הצביעה מבדיל אובייקטים שונים על ידי שימוש בצבעים, מרחב וצורה בלבד, כך שהתוצאה הסופית תיראה נטולת כיוון ספציפי.

טיפים לצביעת בניין

ככל שהבנת הערך חשובה, בחירת הצבע לתהליך צביעת בניין מעידה גם על חשיבות פיזיולוגית.

בחירת צבעים ניטראליים חמים

לפני שמתחילים לצבוע בניין, יש להחליט על הצבע המתאים לשימוש. צבעים ניטרליים מסייעים לפיתוח תחושת שלווה בכניסה לבניין, והם מתאימים לכל סגנון אדריכלי.

ניתן להשתמש בצבעים ניטרליים כמו בז', אפור, זהב, בורדו, שילוב של אפור ובז', או כל צבע ניטרלי אחר שתבחרו.

התאמת הצבע לחלק החיצוני של הבניין

כשתהליך צביעת בניין מתבצע במקצועיות, הבניין נוטה להיראות גדול יותר, וניתן להשיג תוצאה זו עם צביעת החלק החיצוני של הבניין עם צבע בהיר, ולגימור גוון כהה יותר של אוחו צבע. החלת צבע חם וכהה יותר לבניין גדול גורמת לו להיראות קטן יותר על ידי מתן תחושה נעימה.

אתם יכולים לצפות בהשפעת האור הטבעי והמלאכותי של צבע על מנת לקבוע באיזה צבע להשתמש.

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר
מאמרים אחרונים שיעניינו אותך

הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

עובד בעבודה בגובה
בלוג

עבודות בגובה עם מנוף סל

מנוף סל הוא סוג של מנוף שניתן להשתמש בו להרמה והובלת סחורה, אבל לא רק. מנוף הסל נראה לעתים קרובות באתרי בנייה או מפעלים, שבהם

יתרונות בטון מוחלק, והאם זה זול?

בטון הוא חומר מרוכב, העשוי מתערובת של אגרגט ומלט. האגרגט מורכב מחול, חצץ ואבן כתוש. המלט הוא קלסר מלאכותי המציע חוזק, עמידות למים, עמידות וגמישות

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

קרא עוד »
כמה עולה פרגולה?

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון

קרא עוד »