עבודות סנפלינג מחיר משתלם לעומת החלופות

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו – 073-3753313

תוכן עניינים

עבודות סנפלינג מחירעבודות סנפלינג מחיר משתלם 

לא לחינם הפכו עבודות הסנפלינג לתופעה רווחת בישראל, בדומה לנעשה בעולם. גם ישראל החלה להידמות למדינות מפותחות אחרות. גם קו הרקיע שלנו משובץ כיום בבנייני מגורים או משרדים גבוהים מאוד וכאשר נדרש לבצע עבודות תחזוקה, תיקון, שיפוץ, שדרוג או עבודות אחרות, נזדקק לשירותי עבודות סנפלינג. 

בכל הקשור לעולם עבודות סנפלינג מחיר הוא משתנה חשוב. הוא אינו זול כמובן, שכן כדי לבצע אותו על הצד הטוב ביותר, יש להשתמש בעזרים מתקדמים ולצורך הבטיחות, יש לבצע הכשרות רבות לצוות העובדים. אנחנו למשל בחברת rope-partners איננו מתפשרים במאומה לא על בטיחות עובדנו, לא על בטיחות ומתן אחריות מלאה בנושא הבטיחות עבור הלקוחות שלנו ולא על בטיחות הסביבה. גם איננו מתפשרים על איכות הציוד לצורך ביצוע סנפלינג ועל ואיכות החומרים המשמשים לביצוע הפעולות השונות. ההצלחה של החברה לימדה אותנו שזו הדרך הנכונה, גם ובעיקר עבור הלקוחות. מה שיפה הוא, שבכל הקשור לתהליך עבודות סנפלינג מחיר טוב יותר מאשר לחלופות.

סנפלינג והחלופות

כמובן, שכל דבר שאפשר לעשות בלי להרים את הרגלים מהקרקע (מקסימום סולם) – עדיף לבצעו כך. אך מה לעשות, שדברים שכאלו נדירים מאוד בכל הקשור לעבודות על מעטפת חיצונית של בנין ואין זה משנה אם הוא בן 10 קומות או 40. יהיה צורך, בפתרון שיאפשר עבודה בגובה בצורה איכותית, מקצועית והכי חשוב בטוחה. למעשה, ישנן כמה חלופות לעבודת הסנפלינג. שתי הבולטות שבהם הם נוף ופיגומים. אלא שהם מציגים בעיקר חסרונות מובנים מול סנפלינג.

מנוף הוא כלי יעיל ביותר, לטווחים קצרים יחסית. אנחנו כמובן לא מדברים על מנופי העגורן, שכן הם מיועדים להניע משא ולא להחזיק אנשים באוויר כדי שיבצעו תיקונים. מנופי הסל בהם אנשים עומדים בכלוב –סל מיוחד, מתאימים יותר, אך מוגבלים בטווח. יתרה מכך, המנוף לא יכול להגיע לכל מקום, למשל בחלקים אחרים של מבנים או כשהמבנה רחקו משביל הגישה אליו יכול להגיע המנוף.

פיגומים הם עניין אחר ואפשר לבנות אותם בכל מקום כמעט אבל הם נושאים עימם שלל בעיות אחרות. קודם כל, העלות והמורכבות של בניית פיגומים היא גבוהה מאוד. יתרה מכך, אף אחד לא בנה פיגומים לעבודה קצרת מועד. פיגומים בונים כשנדרשת עבודה חיצונית ארוכה מאוד. ועוד לא דיברנו על ההיבט הבטיחותי הבעייתי לצערנו ועל העובדה שהפיגומים פוגעים בסביבה כולה ומפריעים לעוברים והשבים.

עבודות סנפלינג מחיר משתלם

לסנפלינג אין את כל הבעיות הללו. הוא פועל בצורה נקייה, מהירה, גמישה ויעילה ביותר. הוא בטוח לחלוטין במידה ועושה אותו צוות מיומן ומוכשר עם ציוד סנפלינג מתקדם ותקני. הוא אינו פוגע במרקם הסביבתי, הוא יכול להתמקם בכל מקום ובכל צידי הבית והוא מציע אפשרות עבודה ממוקדת ויעילה מאוד, שלא לומר מהירה. אם סיום העבודה, מערך הסנפלינג מתקפל בזריזות ונעלם בן רגע.

אין זה אומר, שמחיר סנפלינג יהיה זול מאוד. להפך, התרחקו מהצעות זולות מאוד. עדיין, עבודת בסנפלינג היא מורכבת, דורשת כח אדם בכמות נכונה ושכח זה יהיה מיומן ויעבור כל העת הכשרות מתאימות. נדרשת גם השקעה רצינית בציוד בטיחות מתקדם וחלילה לא לחפף בנושא זה.

החיסכון שלכם יהיה במחיר העבודה עצמה אבל גם בכל הקשור למהירות העבודה (זמן שווה כסף), שיכולה לקצר את זמן העבודה של הפרויקט כולו, וכן הצגת יעילות מרבית של העבודה לצד מקניית תחושת בטחון מוחלט גם לכם וראש שקט, שמישהו אחראי הוא המבצע את עבודת הסנפלינג. עבודת סנפלינג מחיר נוח בדרך כלל וגם הרבה יותר משתלם.

עוד פוסטים שיעניינו אותך
השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
איטום בסנפלינג מחירון
איטום בסנפלינג מחירון

בעבר הכרנו את תחום הסנפלינג רק בהיבט הספורטיבי ובפעילויות טיולים מאתגרות. אלא שאותו הציוד, ההכשרה והיכולת לגלוש ולשהות בגבהים, הפכו את הטכניקה לשימושית במגוון פעולות

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בבניין
עבודות סנפלינג בבניין

עבודות סנפלינג בבניין כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בביצוע עבודות שדרוג, שיפוץ וחידוש של מבנים. זה נכון לגבי מבנים חד קומתיים ונכון שבעתיים בבניינים

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בחריש

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו