עבודות סנפלינג בבניין

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו – 073-3753313

תוכן עניינים

עבודות סנפלינג בבנייןעבודות סנפלינג בבניין

כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בביצוע עבודות שדרוג, שיפוץ וחידוש של מבנים. זה נכון לגבי מבנים חד קומתיים ונכון שבעתיים בבניינים הגבוהים ובגורדי השחקים שנחשבים מורכבים יותר ובעלי הרבה יותר נקודות תורפה. עם הזמן והשנים, בלאי טבעי ואפילו בלאי כפוי כתוצאה מפגעי מזג האוויר וקרני השמש, יש צורך לשים לב כל הזמן לתיקונים נדרשים. אם לא נשים לב, הנזקים הקלים שיש כעת, יתרחבו ויתעצמו, כך שהמחיר שנשלם בהמשך יהיה גבוה הרבה יותר בכל כך הרבה מובנים.

עבודות בגבהים, הכי נכון והכי טוב לעשות באמצעות עבודות סנפלינג בבניין. באמצעות הסנפלינג, ניתן להגיע לכלך מקום ולכל נקודה על גבי המעטפת החיצונית של הבניין גם אם גובהו עשרות רבות של מטרים. העובדה שניתן להיות תלוי בין שמים וארץ ועדיים להיות משוחרר עם הידיים, מאפשר לבעלי המקצוע, המוכשרים ומוסמכים לעבודה בגובה, לתקן את כל הבעיות. אגב, עבודות סנפלינג בבניין אינן נוגעות רק לתיקונים ובהרבה מקרים הם יהיו כנגד פתירת בעיות חיצוניות, כמו הרחקת יונים או דווקא בעבודות שהופכות את הבניין לפלטפורמה, כמו למשל תליית שילוט גדול או אביזרים שונים.

יתרונות עבודת סנפלינג בבניין

עבודות סנפלינג בבניין יכולות להכיל מגוון תחומים. החל מעבודות איטום וחידוש המעטפת החיצונית, צביעה מחדש, חיזוק אריחים וחיפויים, תליית שילוט, התקנת אביזרים ותשתיות, ניקוי חלונות וזגוגיות והתקנת רשת מרחיקת יונים, ניקוי מרזבים ועוד. בכל העבודות הללו, במידה והן נעשות על ידי צוותים העושים שימוש בסנפלינג, יש יתרון בולט על פני כל חלופה אחרת.

מעבר לנושא המחיר שכרוך בבניית פלטפורמות יקרות כמו למשל בעת בנית פיגומים ומעבר לעובדה שכל פתרון אחר הרבה פחות מהיר והרבה יותר מזיק גם לסביבה הפריפריאלית של אתר העבודה, למגוון עבודות סנפלינג בבניין יש יתרונות נוספים.

בבטיחות וביסודיות

עבודה באמצעות סנפלינג כרוכה בסיכון ומורכבת מאוד אלא אם כן היא נעשית בידי מקצוענים שהוכשרו לעבודה בגובה ושישנם הקפדה על כל כללי הבטיחות ונעשה שימוש בציוד המתקדם ביותר. אנחנו למשל בחברת rope-partners לא מתפשרים על נושאים אלו כמלא הנימה. לנו חשוב שגם העובדים שלנו ירגישו בטוחים וגם אתם תרגישו כך. תדעו שאתר הבניה שלכם בסטנדרט הגבוה ביותר ובטוח לחלוטין.

במידה והעובדים מרגישים בטוחים, גם איכות העבודה שלהם עולה. הביטחון מאפשר להם להביא את כל יכולותיהם המקצועיות בתחומי הצביעה, האיטום או בכל נושא אחר, לכדי ביטוי מירבי ולבצע עבודה יסודית ומדויקת מאוד. יתרה מכך, יהיה להם שפע של פנאי לבדוק אזורים שלמים (חשוב מאוד בנזילות) ולא למהר ולהצביע רק על תקלה פעוטה.

הגנה על האזור כולו

עבודות סנפלינג בבניין אומנם מתרחשות בגובה רב אבל למטה, על הקרקע, ממשיכים כל הזמן אנשים לנוע מתחתינו. גם על שלומם יש לשמור. למעשה, אחד מאנשי הצוות אמור להיות אמון על בטיחותם של העוברים ושבים. לעיתים תידרש הרחקה ולעיתים גם גידור. בכל מקרה, היתרון של הסנפלינג על פני פיגומים למשל או מנוף, הוא היכולת לבצע את העבודה במהירות ולהתקפל מהר גם כן, בלי להפריע לסביבה ובלי להקים פלטפורמות גדולות המפריעות לרחובות למטה.

חסכון גדול בהוצאות עתידיות

עבודות סנפלינג בבניין לא רק מתקנות את התקלה או הבעיה הבוערת. יש בהם בכדי להגן עליך גם בעתיד ולחסוך לך כסף רב. כשל, במידה והוא קטן, מהווה בעיה אך אם יחלוף זמן רב והוא לא יטופל, הנזק יתרחב וכבר יעלה לכם יותר. הגמישות של עבודות הסנפלינג, מאפשרת להזמין חברה טובה, בפרק זמן קצר ובפרק זמן דומה כבר לסיים את העבודה על הצד המוצלח ביותר.

עוד פוסטים שיעניינו אותך
הרחקת יונים ב{CITYH}
התקנת רשתות יונים

התקנת רשת להרחקת יונים – שלבי ביצוע

יונים יכולות להיות מטרד של ממש. הן מרעישות, משאירות אחריהן נוצות ולשלשת שמכתימה את מרחבי המגורים וקשה מאוד להסיר אותה, ובנוסף הציפורים שמסמלות ערכים חיוביים

כמה עולה פרגולה?

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון

קבלת רישיון קבלן

רישיון קבלן הוא אמצעי הכרחי לקבלת עבודות בחוץ, עם זאת עדיין יש "קבלנים" רבים אשר אינם מחזיקים ברישיון ולוקחים עבודות שונות. השוק מאוד פרוץ בעיקר

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
איטום בסנפלינג מחירון
איטום בסנפלינג מחירון

בעבר הכרנו את תחום הסנפלינג רק בהיבט הספורטיבי ובפעילויות טיולים מאתגרות. אלא שאותו הציוד, ההכשרה והיכולת לגלוש ולשהות בגבהים, הפכו את הטכניקה לשימושית במגוון פעולות

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בחריש

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו