עבודות סנפלינג בבניין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

עבודות סנפלינג בבנייןעבודות סנפלינג בבניין

כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בביצוע עבודות שדרוג, שיפוץ וחידוש של מבנים. זה נכון לגבי מבנים חד קומתיים ונכון שבעתיים בבניינים הגבוהים ובגורדי השחקים שנחשבים מורכבים יותר ובעלי הרבה יותר נקודות תורפה. עם הזמן והשנים, בלאי טבעי ואפילו בלאי כפוי כתוצאה מפגעי מזג האוויר וקרני השמש, יש צורך לשים לב כל הזמן לתיקונים נדרשים. אם לא נשים לב, הנזקים הקלים שיש כעת, יתרחבו ויתעצמו, כך שהמחיר שנשלם בהמשך יהיה גבוה הרבה יותר בכל כך הרבה מובנים.

עבודות בגבהים, הכי נכון והכי טוב לעשות באמצעות עבודות סנפלינג בבניין. באמצעות הסנפלינג, ניתן להגיע לכלך מקום ולכל נקודה על גבי המעטפת החיצונית של הבניין גם אם גובהו עשרות רבות של מטרים. העובדה שניתן להיות תלוי בין שמים וארץ ועדיים להיות משוחרר עם הידיים, מאפשר לבעלי המקצוע, המוכשרים ומוסמכים לעבודה בגובה, לתקן את כל הבעיות. אגב, עבודות סנפלינג בבניין אינן נוגעות רק לתיקונים ובהרבה מקרים הם יהיו כנגד פתירת בעיות חיצוניות, כמו הרחקת יונים או דווקא בעבודות שהופכות את הבניין לפלטפורמה, כמו למשל תליית שילוט גדול או אביזרים שונים.

יתרונות עבודת סנפלינג בבניין

עבודות סנפלינג בבניין יכולות להכיל מגוון תחומים. החל מעבודות איטום וחידוש המעטפת החיצונית, צביעה מחדש, חיזוק אריחים וחיפויים, תליית שילוט, התקנת אביזרים ותשתיות, ניקוי חלונות וזגוגיות והתקנת רשת מרחיקת יונים, ניקוי ותיקון מרזבים ועוד. בכל העבודות הללו, במידה והן נעשות על ידי צוותים העושים שימוש בסנפלינג, יש יתרון בולט על פני כל חלופה אחרת.

מעבר לנושא המחיר שכרוך בבניית פלטפורמות יקרות כמו למשל בעת בנית פיגומים ומעבר לעובדה שכל פתרון אחר הרבה פחות מהיר והרבה יותר מזיק גם לסביבה הפריפריאלית של אתר העבודה, למגוון עבודות סנפלינג בבניין יש יתרונות נוספים.

בבטיחות וביסודיות

עבודה באמצעות סנפלינג כרוכה בסיכון ומורכבת מאוד אלא אם כן היא נעשית בידי מקצוענים שהוכשרו לעבודה בגובה ושישנם הקפדה על כל כללי הבטיחות ונעשה שימוש בציוד המתקדם ביותר. אנחנו למשל בחברת rope-partners לא מתפשרים על נושאים אלו כמלא הנימה. לנו חשוב שגם העובדים שלנו ירגישו בטוחים וגם אתם תרגישו כך. תדעו שאתר הבניה שלכם בסטנדרט הגבוה ביותר ובטוח לחלוטין.

במידה והעובדים מרגישים בטוחים, גם איכות העבודה שלהם עולה. הביטחון מאפשר להם להביא את כל יכולותיהם המקצועיות בתחומי הצביעה, האיטום או בכל נושא אחר, לכדי ביטוי מירבי ולבצע עבודה יסודית ומדויקת מאוד. יתרה מכך, יהיה להם שפע של פנאי לבדוק אזורים שלמים (חשוב מאוד בנזילות) ולא למהר ולהצביע רק על תקלה פעוטה.

הגנה על האזור כולו

עבודות סנפלינג בבניין אומנם מתרחשות בגובה רב אבל למטה, על הקרקע, ממשיכים כל הזמן אנשים לנוע מתחתינו. גם על שלומם יש לשמור. למעשה, אחד מאנשי הצוות אמור להיות אמון על בטיחותם של העוברים ושבים. לעיתים תידרש הרחקה ולעיתים גם גידור. בכל מקרה, היתרון של הסנפלינג על פני פיגומים למשל או מנוף, הוא היכולת לבצע את העבודה במהירות ולהתקפל מהר גם כן, בלי להפריע לסביבה ובלי להקים פלטפורמות גדולות המפריעות לרחובות למטה.

חסכון גדול בהוצאות עתידיות

עבודות סנפלינג בבניין לא רק מתקנות את התקלה או הבעיה הבוערת. יש בהם בכדי להגן עליך גם בעתיד ולחסוך לך כסף רב. כשל, במידה והוא קטן, מהווה בעיה אך אם יחלוף זמן רב והוא לא יטופל, הנזק יתרחב וכבר יעלה לכם יותר. הגמישות של עבודות הסנפלינג, מאפשרת להזמין חברה טובה, בפרק זמן קצר ובפרק זמן דומה כבר לסיים את העבודה על הצד המוצלח ביותר.

עבודות סנפלינג בבניין

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

עבודות סנפלינג בחריש

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בעומר

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בתל-אביב

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!