עבודות בגובה עם מנוף סל

מנוף סל הוא סוג של מנוף שניתן להשתמש בו להרמה והובלת סחורה, אבל לא רק. מנוף הסל נראה לעתים קרובות באתרי בנייה או מפעלים, שבהם הוא משמש להרמת חפצים גדולים. כמו כן, ניתן להשתמש בו גם למטרות נוספות, המשיכו לקרוא. 

מנוף סל הוא סוג של מנוף המשמש להרמת חפצים כבדים, כמו גם לביצוע עבודות שונות. יש לו ידית ארוכה עם סל מחובר אליה, כאשר על הקרקע יש את מי שמפעיל את המנוף באופן ממוכן (ממונע). מנוף סל משמש גם את לוחמי האש ואנשי חירום נוספים על מנת לחלץ אנשים מאזורים מסוכנים כמו שריפות בנייה, מבנים שקרסו ועוד.

מהו מנוף סל וכיצד משתמשים בו? 

מנוף סל הוא סוג של מנוף שמוצמד אליו סל. הוא משמש להרמה ונשיאת משאות כבדים, אך ניתן להשתמש בהם גם למטרות אחרות כמו נשיאת אנשים למטרות חילוץ, למטרת תיקוני תשתיות שונות ועוד. מנוף הסל הומצא לפני שנים רבות, הוא תוכנן במקור לשימוש בתעשיית הטקסטיל, אך מאז הוא שימש תעשיות רבות אחרות כמו בנייה, כרייה וקידוחי נפט.

מנופי סל משמשים גם לבנייה, מכיוון שהם יכולים לספק כושר הרמה רב מבלי לדרוש כמות גדולה של מקום באתר. כמו כן, היתרון המהותי שלהם הוא שהם ניידים. אם יש עבודות שונות שצריך לבצע באתר בנייה, מנופי סל יוכלו להגיע ממקום למקום במהירות. 

שימושים שונים של מנופי סל 

ניתן למצוא את מנוף הסל בסוגים שונים של תעשיות והוא משמש לרוב להרמת חומרים כבדים כמו בטון, לבנים, פלדה, עץ ועוד. ניתן להשתמש בו גם לגיזום עצים או עבודות חשמל. לרוב הוא מופעל על ידי אדם שעומד על הקרקע ושולט בתנועת המנוף באמצעות שלט. 

מנופי סל משמשים למטרות שונות כמו התקנת חיווט חשמל, צביעת דירות חיצוניות, שיפוץ מבנים וגיזום עצים, הובלות ועוד. המנוף גם מאפשר גישה קלה יותר לאזורים שקשה להגיע אליהם כמו למשל קומות גבוהות ללא מעלית. 

למה חשוב לערוך מחקר שוק לפני השכרת מנוף סל?

מחקר שוק חשוב כי הוא עוזר להבין את הצרכים ומה אתם רוצים ממנוף הסל שלכם. מחקר השוק חשוב על מנת לדעת את מספר השעות בהן ישמש מנוף הסל, יכולת המשקל שלו ומגבלת העומס של המנוף. למשל, אם אתם שוכרים מנוף לצביעת דירות חיצוניות ושיפוץ מבנים, אז כדאי לחפש מנוף סל בעל כושר משקל נמוך ומגבלת עומס קטן.

מחקר שוק הוא שלב מכריע בתהליך השכרת מנוף סל אדם. זה עוזר לצמצם את החיפוש אחר המנוף הטוב ביותר שעונה על הצרכים שלכם, כמו גם להימנע מכל הוצאות מיותרות. המלצה נוספת היא, לערוך השוואת מחירים בין חברות השכרת מנופי סל. כך תוכלו לוודא שאתם מקבלים תמורה טובה לכספכם.

עובד בעבודה בגובה

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר
מאמרים אחרונים שיעניינו אותך

הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

יתרונות בטון מוחלק, והאם זה זול?

בטון הוא חומר מרוכב, העשוי מתערובת של אגרגט ומלט. האגרגט מורכב מחול, חצץ ואבן כתוש. המלט הוא קלסר מלאכותי המציע חוזק, עמידות למים, עמידות וגמישות

איך אפשר להרוויח כסף מפאנלים סולאריים?

פאנלים סולאריים הם אלטרנטיבה נהדרת וחינמית למקורות אנרגיה קונבנציונליים. אין צורך בהתקנות ותחזוקה יקרות, כל עוד מספיק אור שמש יכול להגיע לפנלים. פאנלים סולאריים הם

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

קרא עוד »
כמה עולה פרגולה?

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון

קרא עוד »