עבודה בסנפלינג

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו – 073-3753313

תוכן עניינים

 

עבודה בסנפלינגאם אתם גרים בבניין גבוה או שאתם גרים בקומה שאינה נגישה, בוודאי לצורך עבודות שונות, תצטרכו להזמין אדם אשר יגלוש בסנפלינג. סנפלינג מוכר לכולנו מתחום הטיולים בשימוש חבל ורתמה, המשתמשים לירידות תלולות בהרים.

בשנים האחרונות הסנפלינג לא רק בשימוש בתחום הטיולים, אלא גם עבר אל תחום עבודות בגובה.  עבודה בסנפלינג מאפשרת עבודה קלה וגישה טובה יותר לפועלים, אשר צריכים לבצע עבודות בגובה.

יחד עם זאת, חשוב מאד להבין עבודה בסנפלינג טומנת בחובה סכנות רבות, ויש צורך לעבור קורס מיוחד ולקבל רישיון, על מנת לעבוד בעבודות כאלו. מעבר לכך, גם המחיר של עבודה בסנפלינג הוא גבוה יותר מאשר עבודה שלא משתמשת במכשירים אלו.

במאמר זה נדבר על סוגי עבודות סנפלינג והמחירים שלהן.

 

סוגי עבודות

חשוב להבין שישנם אנשים אשר מנסים לחסוך בכסף ומבצעים עבודות מורכבות אשר נועדו לבעלי מקצוע בסופו של דבר הם משלמים יותר. כי יש עבודות שרק בעל מקצוע צריך לבצע אותם.

שיקום ושיפוץ

בבניינים ישנים חשוב מאד לדאוג לשיקום של האבנים, על מנת להימנע משיקום שיכול לעלות אלפי שקלים, ולהימנע ממקרים מאד קיצוניים כהריסת הבנייה. יש להזמין מידי תקופה קבועה איש מקצוע, שיבדוק את הליקויים ויתקן אותם בזמן, ובכך ימנע הוצאות מיותרות לאחר מכן.

  • איטום קירות חיצוניים– עבודה של איטום קירות חיצוניים דורשת עבודה בגובה לא רק כאשר ישנה בעיה נגישות, אלא גם על מנת שעבודת האיטום תתבצע בצורה הטובה ביותר היא צריכה להתבצע בצורה שלמה ומלאה.
  • צביעה של קירות חיצוניים– הצביעה עצמה מתבצעת אחת למספר שנים, כאשר חשב להדגיש כי מתבצע גם איטום.

 

 

פרמטרים לקביעת המחיר

חשוב להבין כי המחיר של איטום קירות בסנפלינג עולה יקר, בגלל מגוון רחב של תנאים שאין אותם בעבודות איטום בשיטות אחרות:

רמת הסיכון

אמנם זה נראה נחמד לראות עובד שמשתלשל בחבל מעל קיר הבניין ואוטם, אך בעבודה זו על אף שהיא ניראת פשוטה לכאורה, יש בה גם סיכון חיים רב, ולכן רמת הסיכון שיעשו בביצוע עבודה מעין זו כלולה במחיר.

תקנות

עבודה בסנפלינג שייכת לתחום של עבודה בגובה, שיש להן מגוון רחב של תקנות. תקנות אלו כוללות במגוון רחב של היבטים, שהאטימה צריכה להתבצע לא על ידי אדם אחד, אלא על ידי שלושה עובדים, כאשר כל תוספת עובד זוהי גם תוספת מחיר. על פי התקנות, חייבים להיות שלושה עובדים, ולכל אחד מהעובדים יש תפקיד מיוחד משלו. העובדים צריכים לעבור ריענונם והכשרות, על מנת שיוכלו לעבוד בעבודות בגובה, ותפקידיהם:

עובד אחד אחראי על עבודת האיטום, עובד שני ממונה על הכנת החומרים וההכשרה שלהם, ויש עובד קרקע, אשר אחראי להכין את החומרים להגשה שלהם אל עובד, אשר מבצע את  העבודה עצמה בפועל.

אחריות

חשוב מאד, מכיוון שמדובר בעבודה בעלת אחריות, בעל המקצוע חייב לתת אחריות על כך, וכן במידה ויש צורך לחזור ולשקם את המקום המחיר של השיקום כולל האחריות גלומים במשקל .

לכן עבודה בסנפלינג היא לא רק מאתגרת, אלא היא גם הוצאה רבה לבעלי הבניין, והעלולה להגיע עד אלפי שקלים לבניין  שלם. אך חשוב לציין שעל מנת לבצע עבודה כזו יש לבצע אבחון כללי של מצב הבניין כולל דרך הגישה. ולהבין אם קיימת גדרך אחרת להגיע לבניין ללא ביצוע של השיטה. במידה ולא קיימת דרך כזו הדרך הטובה היא הדרך הטובה ביותר. בביצוע איטום במקומות שבהן אין גישה כלל.

ניקוי חלונות בגובה בחריש

  חל שינוי מהותי בתחום הבניה הן בעולם והן כאן בישראל בשנים האחרונות. אנו עדים ליותר ויותר פרויקטים של גורדי שחקים, פחות ופחות בניינים של

ניקוי חלונות בגובה בעומר

  חל שינוי מהותי בתחום הבניה הן בעולם והן כאן בישראל בשנים האחרונות. אנו עדים ליותר ויותר פרויקטים של גורדי שחקים, פחות ופחות בניינים של

ניקוי חלונות בגובה בתל-אביב

  חל שינוי מהותי בתחום הבניה הן בעולם והן כאן בישראל בשנים האחרונות. אנו עדים ליותר ויותר פרויקטים של גורדי שחקים, פחות ופחות בניינים של

השאירו פרטים ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
חיזוק שיש בסנפלינג

בניגוד לבנייה הישנה, בבנייה המודרנית חיפוי חוץ הוא מרכיב מפתח וכיום כמעט ולא ניתן למצוא בניינים משותפים בבנייה חדשה ללא חיפוי חוץ. מדוע נדרש חיפוי

קרא עוד »
התקנת מרזבים
התקנת מרזבים

מרזב הוא מרכיב חובה בכל מבנה ועל כן, אם אתם מחפשים שירות התקנת מרזבים אתם לבטח עושים זאת בעקבות סתימה או שחיקה מאסיבית של המרזב

קרא עוד »
ציוד לעבודה בחלל מוקף
חלל מוקף

  רבים מכם רואים לעיתים רואים כי ישנם מקומות מגודרים או שלא ניתן להיכנס אליהם, שמקומות הללו מכונים חלל מוקף. חלל מוקף טומן בחובו סכנות

קרא עוד »
הדרכת בטיחות

הידעתם כי מעסיקים בעבודות גובה, מחוייבים להדריך ולעדכן את עובדיהם בכל הנוגע לדרישות ולסיכונים הנלווים לעבודות גובה? עפ"י תקנות מסירת מידע והדרכת עובדים התשנ"ט 1999, המחזיק

קרא עוד »
התקשרו עכשיו