עבודה בסנפלינג

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו 050-4249138

תוכן עניינים

 

עבודה בסנפלינגאם אתם גרים בבניין גבוה או שאתם גרים בקומה שאינה נגישה, בוודאי לצורך עבודות שונות, תצטרכו להזמין אדם אשר יגלוש בסנפלינג. סנפלינג מוכר לכולנו מתחום הטיולים בשימוש חבל ורתמה, המשתמשים לירידות תלולות בהרים.

בשנים האחרונות הסנפלינג לא רק בשימוש בתחום הטיולים, אלא גם עבר אל תחום עבודות בגובה.  עבודה בסנפלינג מאפשרת עבודה קלה וגישה טובה יותר לפועלים, אשר צריכים לבצע עבודות בגובה.

יחד עם זאת, חשוב מאד להבין עבודה בסנפלינג טומנת בחובה סכנות רבות, ויש צורך לעבור קורס מיוחד ולקבל רישיון, על מנת לעבוד בעבודות כאלו. מעבר לכך, גם המחיר של עבודה בסנפלינג הוא גבוה יותר מאשר עבודה שלא משתמשת במכשירים אלו.

במאמר זה נדבר על סוגי עבודות סנפלינג והמחירים שלהן.

 

סוגי עבודות

חשוב להבין שישנם אנשים אשר מנסים לחסוך בכסף ומבצעים עבודות מורכבות אשר נועדו לבעלי מקצוע בסופו של דבר הם משלמים יותר. כי יש עבודות שרק בעל מקצוע צריך לבצע אותם.

שיקום ושיפוץ

בבניינים ישנים חשוב מאד לדאוג לשיקום של האבנים, על מנת להימנע משיקום שיכול לעלות אלפי שקלים, ולהימנע ממקרים מאד קיצוניים כהריסת הבנייה. יש להזמין מידי תקופה קבועה איש מקצוע, שיבדוק את הליקויים ויתקן אותם בזמן, ובכך ימנע הוצאות מיותרות לאחר מכן.

  • איטום קירות חיצוניים– עבודה של איטום קירות חיצוניים דורשת עבודה בגובה לא רק כאשר ישנה בעיה נגישות, אלא גם על מנת שעבודת האיטום תתבצע בצורה הטובה ביותר היא צריכה להתבצע בצורה שלמה ומלאה.
  • צביעה של קירות חיצוניים– הצביעה עצמה מתבצעת אחת למספר שנים, כאשר חשב להדגיש כי מתבצע גם איטום.

 

 

פרמטרים לקביעת המחיר

חשוב להבין כי המחיר של איטום קירות בסנפלינג עולה יקר, בגלל מגוון רחב של תנאים שאין אותם בעבודות איטום בשיטות אחרות:

רמת הסיכון

אמנם זה נראה נחמד לראות עובד שמשתלשל בחבל מעל קיר הבניין ואוטם, אך בעבודה זו על אף שהיא ניראת פשוטה לכאורה, יש בה גם סיכון חיים רב, ולכן רמת הסיכון שיעשו בביצוע עבודה מעין זו כלולה במחיר.

תקנות

עבודה בסנפלינג שייכת לתחום של עבודה בגובה, שיש להן מגוון רחב של תקנות. תקנות אלו כוללות במגוון רחב של היבטים, שהאטימה צריכה להתבצע לא על ידי אדם אחד, אלא על ידי שלושה עובדים, כאשר כל תוספת עובד זוהי גם תוספת מחיר. על פי התקנות, חייבים להיות שלושה עובדים, ולכל אחד מהעובדים יש תפקיד מיוחד משלו. העובדים צריכים לעבור ריענונם והכשרות, על מנת שיוכלו לעבוד בעבודות בגובה, ותפקידיהם:

עובד אחד אחראי על עבודת האיטום, עובד שני ממונה על הכנת החומרים וההכשרה שלהם, ויש עובד קרקע, אשר אחראי להכין את החומרים להגשה שלהם אל עובד, אשר מבצע את  העבודה עצמה בפועל.

אחריות

חשוב מאד, מכיוון שמדובר בעבודה בעלת אחריות, בעל המקצוע חייב לתת אחריות על כך, וכן במידה ויש צורך לחזור ולשקם את המקום המחיר של השיקום כולל האחריות גלומים במשקל .

לכן עבודה בסנפלינג היא לא רק מאתגרת, אלא היא גם הוצאה רבה לבעלי הבניין, והעלולה להגיע עד אלפי שקלים לבניין  שלם. אך חשוב לציין שעל מנת לבצע עבודה כזו יש לבצע אבחון כללי של מצב הבניין כולל דרך הגישה. ולהבין אם קיימת גדרך אחרת להגיע לבניין ללא ביצוע של השיטה. במידה ולא קיימת דרך כזו הדרך הטובה היא הדרך הטובה ביותר. בביצוע איטום במקומות שבהן אין גישה כלל.

ציוד לעבודה בחלל מוקף
בלוג

חלל מוקף

  רבים מכם רואים לעיתים רואים כי ישנם מקומות מגודרים או שלא ניתן להיכנס אליהם, שמקומות הללו מכונים חלל מוקף. חלל מוקף טומן בחובו סכנות

איטום קירות חוץ

חומר איטום קיר חיצוני

  אין דבר יותר מטריד מאשר נזילות בקיר החיצוני של הבניין או הבית שלכם דבר זה יכול לגרום לסכנות בריאותיות  ופוגעות גם בנראות הבניין. ניתן

בלוג

הדרכה עבודה בגובה

  בשנים האחרונות עם העלייה בתאונות עבודה של עובדים, לכך במשרד התמ"ת החלו להגביר את העקיפה, הן על העובדים, והן על המעסיקים. יש עונש מאסר

השאירו פרטים ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
ציוד לעבודה בחלל מוקף
חלל מוקף

  רבים מכם רואים לעיתים רואים כי ישנם מקומות מגודרים או שלא ניתן להיכנס אליהם, שמקומות הללו מכונים חלל מוקף. חלל מוקף טומן בחובו סכנות

קרא עוד »
הדרכת בטיחות

הידעתם כי מעסיקים בעבודות גובה, מחוייבים להדריך ולעדכן את עובדיהם בכל הנוגע לדרישות ולסיכונים הנלווים לעבודות גובה? עפ"י תקנות מסירת מידע והדרכת עובדים התשנ"ט 1999, המחזיק

קרא עוד »
התקנת שלטים בגובה

התקנת שלטים בגובה – בליווי מהנדס בטיחות כל התקנה, גם הפשוטה ביותר הופכת למסובכת כאשר מבוצעת בגובה. Rope Partners מתמחה בהתקנת שלטים בגובה, שלטי חוצות,

קרא עוד »
שיקום בטון בגובה

שיקום בטון בגובה – טיפול בבטון ותיקון שלו במבנים גבוהים למרות המראה החזק של מבנים מבטון, קיים צורך לשקם ולשפץ אותם מעת לעת, מחשש לפגיעה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו