סגירת מרפסות שמש באמצעות זכוכית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

מרפסת שמש מהווה את אחת המרפסות הפופולאריות ביותר כיום וזאת בשל העובדה שהיא מכניסה את אור השמש לדירת המגורים והופכת את המרפסת למקום האידיאלי עבור ישיבה נינוחה ונעימה, אירוח ועוד. יחד עם זאת, בכדי להפוך מרפסת שמש לרלוונטית לשימוש גם בימי החורף הקרירים, חשוב ביותר שתדעו כי ניתן לסגור את מרפסת השמש. אם אתם חוששים שסגירת מרפסת שמש תפגע בדקורטיביות של המרפסת שלכם, כדאי שתדעו כי כיום ניתן לסגור מרפסת שמש באמצעות זכוכית, דבר אשר ללא ספק תורם לדקורטיביות של המרפסת ובד בבד הופך אותה לפונקציונאלית ושימושית גם לימי החורף הקרירים.

כיצד סוגרים מרפסת שמש?

אם אתם מעוניינים לסגור את מרפסת השמש שלכם, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להחליט האם אתם מעוניינים שהסגירה תהיה קבועה או שמא היא תהיה זמנית. בהתאם להבנת הצרכים שלכם תהיה לכם אפשרות לבחור את סוג הסגירה הנכונה לכם. על אף שכיום ניתן למצוא אופציות שונות המאפשרות לסגור מרפסות שמש לרבות: סגירת שמש באמצעות תריס נגלל או אלומיניום, הרי שאין ספק שהפתרון הדקורטיבי ביותר המוצע לצורך סגירת מרפסת שמש הוא זכוכית. מדובר על סוג סגירה המתבצע באמצעות זכוכית הכוללת בידוד, דבר אשר הופך את הסגירה לעמידה הרבה יותר. כמובן שבשל העובדה שהזכוכית שקופה, כאשר תשבו במרפסת לא תרגישו כלל שהיא סגורה. כמו כן, גם במבט חיצוני על המרפסת, כלל לא יראה שינוי כלשהו בה. ניתן לומר כי סגירת מרפסת שמש באמצעות זכוכית מציעה את יתרונות סגירת המרפסת, מבלי שהדבר פוגע בעיצוב או בנראות של המרפסת.

האם סגירת מרפסת שמש באמצעות זכוכית חייבת להיות קבועה?

אם אתם תוהים האם סגירת מרפסת שמש חייבת להיות קבועה, חשוב שתדעו כי סגירה של מרפסת זאת איננה חייבת להיות קבועה. ניתן למצוא סגירה קבועה או סגירה ארעית של מרפסת השמש, כאשר הסגירה הקבועה היא כזאת שלא ניתן לפתוח ללא התערבות של אנשי מקצוע. סגירה ארעית לעומת זאת תתבצע באמצעות דלתות הזזה מזכוכית או כל סוג אחר של פתרון לא קבוע, אשר יאפשר לכם לסגור ולפתוח את המרפסת בצורה נוחה, קלה ומהירה.

האם אפשר לסגור כל מרפסת שמש באמצעות זכוכית?

חשוב לדעת כי לא כל מרפסת שמש ניתן לסגור באמצעות זכוכית או בכלל ובכדי לבדוק האם ניתן לסגור מרפסת שמש יש לבחון כמה דברים חשובים לרבות היציבות של הדירה או הבית, המבנה, האיכות של היסודות, האם הבית יוכל לעמוד במשקל הסגירה במרפסת, האם הבניין בו ממוקמת הדירה יכול לעמוד בזה ועוד. המטרה היא להבטיח שלא תהיה שום בעיית בטיחות כלשהי בתהליך סגירת מרפסת באמצעות זכוכית.

כיצד בוחרים זכוכית לסגירת מרפסת שמש?

אין ספק כי סגירת מרפסת שמש באמצעות זכוכית, זה הדבר הטוב ביותר כיום. מדובר על סגירה איכותית ובד בבד, דקורטיבית, הסגירה איננה פוגעת בנראות של המרפסת, בנוף הנשקף ממנה ועוד. באמצעות סגירת זכוכית ניתן לשבת במרפסת גם בימי החורף הקרירים ועדיין לצפות בנוף הנשקף ממנה. יחד עם זאת, בשל העובדה שמדובר על סגירה באמצעות זכוכית שמהווה חומר גלם שביר ועדין, יש לבחור בזכוכית חזקה ועמידה. זכוכית מחוסמת היא זכוכית שאיננה נשברת בקלות והיא תספק למרפסת שלכם את הבטיחות המקסימלית.

בכדי לסגור מרפסת שמש באמצעות זכוכית, יש לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אנשי מקצוע שכאלה ידעו כיצד לבצע את העבודה בצורה אמינה ומקצועית ולסייע לכם בבחירת הזכוכית הבטוחה והטובה ביותר לסגירת המרפסת שלכם. לפרטים נוספים אודות הטובים ביותר בתחום סגירת מרפסת שמש באמצעות זכוכית, היכנסו לאתר: https://www.ipac.co.il/

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!