ניקוי חלונות בגורדי שחקים באמצעות סנפלינג

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

ניקוי חלונות בגורדי שחקיםעבודות באמצעות סנפלינג נחשבות כיום לעבודות נפוצות ומבוקשות מאוד. העובדה כי ישנם יותר ויותר בניה של מגדלים ובניה רווית גובה, הופכת את העבודות השונות הנדרשות לאחזקת ותיקוני המבנה מבחינה חיצונית למסובכות מאוד, ללא עזרת סנפלינג. לכן במקרים של תיקון טיח חיצוני, עבודות איטם, צבע, תליית מערכות ותשתיות וכד', סנפלינג נחשבת כאופציה הטובה, המהירה והיעילה ביותר.

תחום נוסף של עבודות סנפלינג, נפוץ גם כן, הוא ניקוי חלונות בגורדי שחקים ובבניינים גבוהים. כיום, בניינים רבים ואין זה משנה אם הם משמשים כבנייני מגורים או כבנייני משרדים במרכזי העסקים של כל עיר, מאופיינים בבניית קונסטרוקציה חזקה, העטופה בחלונות זכוכית או זגוגיות, מלמטה עד למעלה. החשיבה היא ליצור מראה יוקרתי ומרשים, שהעולם משתקף דרכו ואכן כך הם פני הדברים. אלא שלמעטפת הזכוכית הזו יש גם מחיר – צריך לבצע בה לעיתים קרובות ניקוי חלונות בגורדי שחקים.

מדוע חשוב לבצע ניקוי חלונות בגורדי שחקים?

מסך הזכוכית המרשים, הוא כרטיס הביקור של הבניין, זה שכולם מביטים עליו. במצב בו הזכוכיות מלוכלכות, כל הבניין נראה מחדיש, מודרני ויוקרתי לבנין אפור, מלוכלך ומוזנח. הזכוכית קולטת על גביה את האבק, הפיח של הרחוב, לשלשת ציפורים וכד' והמראה הזה נשקף לכל מי שעובר ברחוב. באופן טבעי, אותו מראה נשקף דרך הזכוכית גם למי שבצד השני- העובדים בתוך הבניינים וגם עבורם זה לא מראה מלבב, מה עוד שבמקום לראות נוף מרשים מהקומה ה-40, קשה לראות בכלל משהו דרך החלונות המכוסים ערפיח ולכלוך.

מלבד הצד האסתטי קיימת גם פגיעה בתשתיות ובמבנה עצמו. הלכלוכים וחוסר הניקיון הכללי, יכולים להשפיע על חוזק הזכוכיות ולגרום לנזקים נוספים, שניתן למנוע בקלות לא רק ניקינו את הזכוכיות מידי פעם. ניקוי חלונות בגורדי שחקים לא רק יגרום להרגשה טובה יותר למי שבפנים ולמי שמתבונן מבחוץ אלא גם ישמור על ערך הנכס.

האתגר בכל הקשור לניקוי חלונות בגורדי שחקים

במרבית הבניינים העטופים בשכבות זכוכית אין למעשה גישה מתוך הקומות הפנימיות אל מעטפת החיצונית לרוב לא יהיו אפילו חלונות שיפתחו ויאפשרו הוצאת יד ארוכה. אבל גם אם הדבר מתאפשר, מדובר בפעולה לא ממש יעילה ובטח לא כזו שיכולה להתמודד עם לכלוך קשה ועקשן. ולא זו בלבד אלא שזו פעולה מסוכנת. להיות תלוי כלפי חוץ בגובה עשרות מטרים, זו בעיה בטיחותית חמורה. יהיה עדיף להשאיר את זה לחברה מקצועית דוגמת rope-partners שכל עובדה עוברים הכשרות מתאימות, בעלי ניסיון בתחום ניקיון באמצעות סנפלינג ובעלי ציוד בטיחותי מתאים.

חשוב לזכור שאופציות ניקיון אחרות כמו פיגומים או במות הרמה יכולים להיות יעילים אבל ברוב המקרים יהיו מוגבלים, הן מבחינת עלויות ההקמה, חוסר נגישות ויכולת להגיע למקום (למשל עם מנוף) וכמובן העניין הכספי, שיהיה כבד יותר. דווקא ניקוי חלונות בגורדי שחקים ובניינים גבוהים באמצעות סנפלינג יהיה יותר זול, מהיר ויעיל.

ניקוי חלונות בגורדי שחקים – התהליכים

העבודה מתחילה עוד בשלב התכנון. היכן מעגנים את החבלים המשתלשלים, כמה צוותים להביא, באילו חומרי ניקוי להשתמש, כמה שטח על הקרקע להקצות לצורכי בטיחות ועוד. תכנון נכון יעשה את העבודה ליותר יעילה ופחות מפריעה לסביבה. מעבר לגולשים שינקו, נדרש גם עובד על הקרקע שיהיה אחראי על בטיחות העוברים ושבים והכוונת העבודה מלמטה. המנקים מתחילים מלמעלה ועד לפני הקרקע והם מתעכבים היטב על כל לכלוך תוך שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים.

העבודה נראית פשוטה אך היא דורשת מידה רבה של אחריות ומחויבות, שכן יש להקפיד על ניקוי ללא רבב של החלונות והזגוגיות, תוך כדי כך שאתה שומר על בטיחות מלאה. לצערנו, לא כל מי שגלש פעם בסנפלינג יכול להתאים לעבודה זו ואין להתפתות אחרי חברות, שאינן מיומנות, מוכשרות ומורשות לעשות עבודות כמו ניקוי חלונות בגורדי שחקים.

עבודות סנפלינג ב{HEBREW}

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

עבודות סנפלינג בבניין
עבודות סנפלינג בבניין

עבודות סנפלינג בבניין כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בביצוע עבודות שדרוג, שיפוץ וחידוש של מבנים. זה נכון לגבי מבנים חד קומתיים ונכון שבעתיים בבניינים

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בחריש

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בעומר

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בתל-אביב

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!