מחירון סנפלינג והפרמטרים הקובעים אותו

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

מחירון סנפלינג עבודות סנפלינג הן האופציה המועדפת כיום לעבודות הדורשות התנהלות בגבהים וקשורות למעטפת החיצונית של הבניין. העובדה שכיום יש עוד ועוד בנייני ענק, בין אם משמשים למגורים ובין אם הם עבור משרדים ועסקים, הופכת את עבודות הסנפלינג לנפוצות מאוד. גם מגוון סוגי עבודות הסנפלינג הולך ומתרחב. בין השאר ניתן למנות צביעה חיצונית, עבודות איטום, תיקונים, תליית דברים על מעטפת הבניין, אביזרים להרחקת יונים, החלפות אריחים, זגוגיות וניקיון חיצוני לבניין, כשאי אפשר לעשות זאת מתוכו.

לכל עבודה יש מחירון סנפלינג משלה והוא משתנה עלפי כמה פרמטרים, חלקם קשורים לעבודה עצמה וחלקה קשורים לחומרים הנדרשים לצורך העבודה (כאלו שהעלות שלהם תהיה זהה גם בפתרונות אחרים). מחירון סנפלינג יכול להיות לעיתים גבוה יותר ממחירון עבודה רגילה אך צריך לזכור שמחירון זה חוסך אתגרים ומורכבויות רבות והוא הרבה יותר מהיר, יעיל ופרקטי מהפתרונות האחרים.

מומחי חברת rope-partners המתמחה בעבודות סנפלינג וגובה, מציגים לכם את הפרמטרים השונים, המהווים את מרכיבי העלות של מחירון סנפלינג:

ההכנות.

עוד לפני העבודה עצמה, יתכן ויהיה צורך לבצע כמה הכנות חשובות וקריטיות. חלק מהם יהיו כרוכות גם הם בעבודה בגובה ואחרות יהיה הכנת התשתית לעבודה. לדוגמא, במידה ונרצה לאטום קיר חיצוני ענק, שמיים חדרו אליו וגרמו לקילופי צבע, נפיחויות וכד', נצטרך לא רק לאטום מחדש אלא לפני גם להשקיע מאמץ רב בהסרת החלקים המפוצצים והצבע הישן, בקילוף טיח רטוב וכד' ורק אז להתחיל באיטום החדש. כמובן שאם נדרש לעבודת הכנה- מחירון סנפלינג צפוי להיות גבוה יותר.

נגישות ורמת סיכון.

עבודת הסנפלינג עצמה באה לפתור את בעיית הנגישות אך לפעמים ישנם אתגרים בתחום הנגישות גם להנחת התשתית לסנפלינג. לדוגמא: חוסר במקומות עיגון, מקומות צפופים, פסולת שאנה מאפשרת הנחת תשתית ועוד. במקרה כזה, יתכן והמחיר יעלה מעט. גם רמת הסיכון היא מרכיב חשוב בכל הקשור אל מחירון סנפלינג. ככלל, עבודת סנפלינג כרוכה בסיכון של העובדים ולכן הם עוברים הכשרות רבות. אם נדרש ציוד מתקדם יותר, לצורך עבודה מורכבת יותר- תהיה לכך משמעות.

סוג העבודה.

אין דין של ניקיון מעטפת זכוכית או חלונות לדין עבודה ממושכת יותר להחלפת החלונות או הזגוגיות האלו. העובדה שנדרש יותר זמן עבור פעולות מסוימות מחייבת עבורם מחירון סנפלינג אחר. גם עבודות מורכבות יותר, יבואו לידי ביטוי במחיר. תליית שלט, תהיה זולה יותר מהתקנת מצלמות בגובה, שדורשות התעסקות בתחומים אחרים, כמו חשמל.

היקף וגודל.

באופן טבעי ככל שהיקף העבודה יהיה גדול יותר, למשל שטח גדול יותר שיש לאטום, כך יעלה גם המחיר. ולמרות זאת, בחלק המקרים, דווקא גודל הפרויקט יכול להוזיל מחירים באופן פרופורציוני. במידה ותדרשו לנקות חיצונית בנין אחד תקבלו עלות מסוימת בהצעת מחיר, כאשר אם תרצו לנקות 2 בניינים צמודים, יתכן והמחיר יהיה זול יותר באופן יחסי, פר בניין.

כח אדם.

החוק והתקנות מחייבים שחלק מעבודות הסנפלינג יהיו על ידי מינימום בני אדם, בשל סוגיית הבטיחות. בחלק מן המקרים ידרשו מספר בני אדם, כדי לבצע את העבודה מבחינה פרקטית, למשל באיטום, שם צריך לפחות אחד שיאטום ואחד שיכין את החומר. ככל שמספר בני האדם העוסקים בעבודה יעלה- כך יקרה גם למחיר.

על מה לא להתפשר?

מחיר עבודה גדולה ממוצעת עם סנפלינג יהיה החל מ-5000 ₪ ויעלה ככל שרמת המורכבות של הפרויקט תגדל או עקב שינוי בכל אחד מהפרמטרים שציינו. אל תחפשו את ההצעה הכי זולה, בוודאי אם היא זולה באופן קיצוני. מאחורי הצעות כאלו יכולות לעמוד חברות שרלטניות, שיגרמו לכם להרבה כאבי ראש.

מחירון עבודות סנפלינגתחום העבודות באמצעות סנפלינג הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. כמה סיבות לכך, אך הבולטות שבהם נעות הן סביב מחירון עבודות סנפלינג אל מול החלופות והן מאופי הבניה. נתחיל דווקא באופי הבניה עצמה. גורדי השחקים והבניינים הגבוהים צצים בכל מקום. כיום, הבניה הרוויה והגבוהה מאוד היא ברירת המחדל עבור קבלנים, בין אם מדובר בבנייני מגורים ובין אם מדובר בבנייני משרדים ועסקים. כדי לטפל בבניינים אלו, כדי לתחזק את המעטפת החיצונית שלהם וכדי לנקות אותם, בייחוד בבנייני הענק העשויים מעטפת זכוכית. – נזדקק לעבודת סנפלינג.

וכאן נכנסת גם הסיבה השנייה, מחירון עבודות סנפלינג. עבודות סנפלינג בגובה יקרות יותר מעבודה רגילה דומה על הקרקע אבל מעצם העובדה כי היא נעשית בגבהים, הופכת את האופציות האחרות, לאותו טווח גובה, למשתלמות לא פחות. נדגים: כדי לאטום סדק בחיפוי חיצוני, דרכו חודרים נוזלים, בקומה ה-30 בבניין, נשתמש באיטום באמצעות סנפלינג. המחיר יהיה גבוה. אך חשבו מה יהיה המחיר של בניית פיגומים לגובה שכזה. ועד כמה בניית פיגומים תשבש את הסביבה עצמה לאורך זמן רב. לפיכך, עבודת סנפלינג תהיה הרבה יותר מהירה ויעילה וכן מחרון עבודות סנפלינג – יהיה בסופו של דבר גם יותר משתלם.

איך קובעים מחירון עבודת סנפלינג

ישנן מספר גבוה מאוד של עבודות היכולות להיעשות ביעילות רבה יותר עם סנפלינג. למעשה, כל עבודה הדורשת פעילות על המעטפת החיצונית של הבניין תוך כדי שהיה בגבהים, תהיה רלוונטית. בין השאר מבצעים בסנפלינג עבודות של חיזוק מבנים, איטום, החלפת אריחים וזגוגיות, צביעה חיצונית, תליית שלטים, התקנת רשתות נגד יונים, התקנת אביזרים על מעטפת הבית ועוד ועוד. לכל פעולה או עבודה שכזו, ישנם פרמטרים אחרים המשפיעים על מחירון עבודות סנפלינג אלו.

בין שאר הפרמטרים ניתן למצוא את כמות האנשים שיצטרכו לעבוד על הפרויקט. נשים לב כי בגלל סוג העבודה בגבהים והאחריות הרבה הנדרשת ומידת הביטחון, חלק מן התקנות מחייבות מינימום של עובדים בפעולות מסוימות. עוד פרמטרים המשפיעים על עלות העבודה היא סוג ותוכן החומרים בהם ישתמשו לביצוע העבודה (למשל חומרי איטום וצבע), גודל והיקף הפרויקט ומתוך כך, גם משך הזמן בה העבודה תתבצע וכן רמת הסיכון שבעבודה והנגישות לחלק הצריך טיפול. בחלק מן המקרים גם תידרש עבודת הכנה עוד לפני העבודה העיקרית, כמו סילוק פסולת, הסרת חומר איטום ישן, לדוגמא וכד'.

מחירון עבודות סנפלינג של חברות איכותיות

כמו בכל שוק של בעלי מקצוע, ניתן למצוא תמיד קשת רחבה מאוד של מחירים. אנחנו תמיד ממליצים לכם לעשות סקר שוק, לשמוע המלצות ולבדוק אודות החברה. אבל בשום פנים ואופן, לא לבחור את חברת הסנפלינג רק על סמך מחיר זול מאוד. אנו יודעים שוודאי תמצאו חברות סנפלינג עם מחירים מגוחכים. קחו בחשבון, שבסוף הצחוק יכול להיות עליכם. וזה עדיף על כך שתצטרכו לבכות. ונסביר.

חברות שמציעות מחירים ברצפה, חוסכות כנראה עליכם, בחומרים. זה עוד ניתן לקבל. אבל כאשר החיסכון הוא בתחום הביטחון, עם ציוד לא בטוח, אי הכשרה של עובדים לעבודה בגובה (כמתחייב בחוק), ועוד תחומים הנוגעים לביטחון האישי – התוצאה יכולה להיות הרת אסון. שרברב שמחפף, יגרום לבעיות. עובדי סנפלינג שמחפפים בעבודתם, יכולים לגרום לאסון. לעצמם, לכם ולסביבה. לכן, הקפידו לבחור גם בשביל השקט הנפשי שלכם בחברה איכותית, מנוסה ומיומנת, אשר עובדת על פי חוק וכל עובדיה מוסמכים ומוכשרים בכל שנה לעבודות גובה ואשר עובדות רק עם ציוד תקני מתקדם.

אנחנו בחברת rope partners משוכנעים שניתן להציג מחירים הוגנים ונוחים בלי להתפשר על האחריות, הבטיחות והאיכות. נשמח לספר לכם כיצד אנו עושים זאת, כבר שנים רבות בהצלחה.

מה היה לנו בכתבה:

עוד פוסטים שיעניינו אותך

איך אפשר להרוויח כסף מפאנלים סולאריים?

פאנלים סולאריים הם אלטרנטיבה נהדרת וחינמית למקורות אנרגיה קונבנציונליים. אין צורך בהתקנות ותחזוקה יקרות, כל עוד מספיק אור שמש יכול להגיע לפנלים. פאנלים סולאריים הם

הרחקת יונים ב{HEBREW}
הרחקת יונים

איך להרחיק יונים ממסתור כביסה

מסתורי הכביסה הם חלק בלתי נפרד מהנוף האורבני. בזכותם אנחנו יכולים לתלות את הבגדים הרטובים לייבוש בלי לכער את הנוף ותוך שמירה על החזות האסתטית

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
איטום בסנפלינג מחירון
איטום בסנפלינג מחירון

בעבר הכרנו את תחום הסנפלינג רק בהיבט הספורטיבי ובפעילויות טיולים מאתגרות. אלא שאותו הציוד, ההכשרה והיכולת לגלוש ולשהות בגבהים, הפכו את הטכניקה לשימושית במגוון פעולות

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בבניין
עבודות סנפלינג בבניין

עבודות סנפלינג בבניין כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בביצוע עבודות שדרוג, שיפוץ וחידוש של מבנים. זה נכון לגבי מבנים חד קומתיים ונכון שבעתיים בבניינים

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בחריש

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בעומר

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »

מרכז, דרום, ירושלים

צפון