מחירון סנפלינג והפרמטרים הקובעים אותו

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו – 073-3753313

תוכן עניינים

מחירון סנפלינג עבודות סנפלינג הן האופציה המועדפת כיום לעבודות הדורשות התנהלות בגבהים וקשורות למעטפת החיצונית של הבניין. העובדה שכיום יש עוד ועוד בנייני ענק, בין אם משמשים למגורים ובין אם הם עבור משרדים ועסקים, הופכת את עבודות הסנפלינג לנפוצות מאוד. גם מגוון סוגי עבודות הסנפלינג הולך ומתרחב. בין השאר ניתן למנות צביעה חיצונית, עבודות איטום, תיקונים, תליית דברים על מעטפת הבניין, אביזרים להרחקת יונים, החלפות אריחים, זגוגיות וניקיון חיצוני לבניין, כשאי אפשר לעשות זאת מתוכו.

לכל עבודה יש מחירון סנפלינג משלה והוא משתנה עלפי כמה פרמטרים, חלקם קשורים לעבודה עצמה וחלקה קשורים לחומרים הנדרשים לצורך העבודה (כאלו שהעלות שלהם תהיה זהה גם בפתרונות אחרים). מחירון סנפלינג יכול להיות לעיתים גבוה יותר ממחירון עבודה רגילה אך צריך לזכור שמחירון זה חוסך אתגרים ומורכבויות רבות והוא הרבה יותר מהיר, יעיל ופרקטי מהפתרונות האחרים.

מומחי חברת rope-partners המתמחה בעבודות סנפלינג וגובה, מציגים לכם את הפרמטרים השונים, המהווים את מרכיבי העלות של מחירון סנפלינג:

ההכנות.

עוד לפני העבודה עצמה, יתכן ויהיה צורך לבצע כמה הכנות חשובות וקריטיות. חלק מהם יהיו כרוכות גם הם בעבודה בגובה ואחרות יהיה הכנת התשתית לעבודה. לדוגמא, במידה ונרצה לאטום קיר חיצוני ענק, שמיים חדרו אליו וגרמו לקילופי צבע, נפיחויות וכד', נצטרך לא רק לאטום מחדש אלא לפני גם להשקיע מאמץ רב בהסרת החלקים המפוצצים והצבע הישן, בקילוף טיח רטוב וכד' ורק אז להתחיל באיטום החדש. כמובן שאם נדרש לעבודת הכנה- מחירון סנפלינג צפוי להיות גבוה יותר.

נגישות ורמת סיכון.

עבודת הסנפלינג עצמה באה לפתור את בעיית הנגישות אך לפעמים ישנם אתגרים בתחום הנגישות גם להנחת התשתית לסנפלינג. לדוגמא: חוסר במקומות עיגון, מקומות צפופים, פסולת שאנה מאפשרת הנחת תשתית ועוד. במקרה כזה, יתכן והמחיר יעלה מעט. גם רמת הסיכון היא מרכיב חשוב בכל הקשור אל מחירון סנפלינג. ככלל, עבודת סנפלינג כרוכה בסיכון של העובדים ולכן הם עוברים הכשרות רבות. אם נדרש ציוד מתקדם יותר, לצורך עבודה מורכבת יותר- תהיה לכך משמעות.

סוג העבודה.

אין דין של ניקיון מעטפת זכוכית או חלונות לדין עבודה ממושכת יותר להחלפת החלונות או הזגוגיות האלו. העובדה שנדרש יותר זמן עבור פעולות מסוימות מחייבת עבורם מחירון סנפלינג אחר. גם עבודות מורכבות יותר, יבואו לידי ביטוי במחיר. תליית שלט, תהיה זולה יותר מהתקנת מצלמות בגובה, שדורשות התעסקות בתחומים אחרים, כמו חשמל.

היקף וגודל.

באופן טבעי ככל שהיקף העבודה יהיה גדול יותר, למשל שטח גדול יותר שיש לאטום, כך יעלה גם המחיר. ולמרות זאת, בחלק המקרים, דווקא גודל הפרויקט יכול להוזיל מחירים באופן פרופורציוני. במידה ותדרשו לנקות חיצונית בנין אחד תקבלו עלות מסוימת בהצעת מחיר, כאשר אם תרצו לנקות 2 בניינים צמודים, יתכן והמחיר יהיה זול יותר באופן יחסי, פר בניין.

כח אדם.

החוק והתקנות מחייבים שחלק מעבודות הסנפלינג יהיו על ידי מינימום בני אדם, בשל סוגיית הבטיחות. בחלק מן המקרים ידרשו מספר בני אדם, כדי לבצע את העבודה מבחינה פרקטית, למשל באיטום, שם צריך לפחות אחד שיאטום ואחד שיכין את החומר. ככל שמספר בני האדם העוסקים בעבודה יעלה- כך יקרה גם למחיר.

על מה לא להתפשר?

מחיר עבודה גדולה ממוצעת עם סנפלינג יהיה החל מ-5000 ₪ ויעלה ככל שרמת המורכבות של הפרויקט תגדל או עקב שינוי בכל אחד מהפרמטרים שציינו. אל תחפשו את ההצעה הכי זולה, בוודאי אם היא זולה באופן קיצוני. מאחורי הצעות כאלו יכולות לעמוד חברות שרלטניות, שיגרמו לכם להרבה כאבי ראש.

עוד פוסטים שיעניינו אותך
איטום בסנפלינג מחירון
איטום קירות בסנפלינג

איטום בסנפלינג מחירון

בעבר הכרנו את תחום הסנפלינג רק בהיבט הספורטיבי ובפעילויות טיולים מאתגרות. אלא שאותו הציוד, ההכשרה והיכולת לגלוש ולשהות בגבהים, הפכו את הטכניקה לשימושית במגוון פעולות

עבודות סנפלינג ב{HEBREW}
עבודות סנפלינג

מחירון עבודות סנפלינג וכיצד הוא נקבע

תחום העבודות באמצעות סנפלינג הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. כמה סיבות לכך, אך הבולטות שבהם נעות הן סביב מחירון עבודות סנפלינג אל מול החלופות והן

איטום בסנפלינג המלצות
עבודות סנפלינג

איטום בסנפלינג המלצות וכיצד לבחור נכון

איטום בסנפלינג המלצות נזקי מים ורטיבות המחייבים איטום מחדש, הינם אחת מהבעיות המרכזיות ביותר בתחום אחזקת הבית. הנזקים הנגרמים מאיטום לקוי או לא תקין אדירים

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
איטום בסנפלינג מחירון
איטום בסנפלינג מחירון

בעבר הכרנו את תחום הסנפלינג רק בהיבט הספורטיבי ובפעילויות טיולים מאתגרות. אלא שאותו הציוד, ההכשרה והיכולת לגלוש ולשהות בגבהים, הפכו את הטכניקה לשימושית במגוון פעולות

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בבניין
עבודות סנפלינג בבניין

עבודות סנפלינג בבניין כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בביצוע עבודות שדרוג, שיפוץ וחידוש של מבנים. זה נכון לגבי מבנים חד קומתיים ונכון שבעתיים בבניינים

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בחריש

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו