מגוון עבודות בגבהים באמצעות סנפלינג

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

עבודות בגבהיםעבודות בגבהים בסנפלינג

למעט אם אתם ספיידרמן, אתם תמצאו את עצמכם פחות ופחות מבלים בגבהים משתלשלים מבניינים גבוהים וגורדי שחקים. לרובנו יהיה פחד גבהים רק מעצם המחשבה ובעצם, מה יש לנו לחפש בין שמים בארץ, במידה ואנחנו לא בדרך לשופינג באחד מבירות אירופה. אבל למען האמת, ישנם אנשים שמבלים באוויר הפתוח והגבוה את מרבית היום שלהם ולצורך כך הם עוברים הכשרות והסמכות רבות. הם מבצעים מגוון גדול של עבודות בגבהים. והם עושים זאת באמצעות שימוש בחבלי סנפלינג. הכי קרוב לספיידרמן.

עבודות בגבהים הדורשות ניסיון

בניגוד לאותם עבודות ממש, הנעשות מעל גבי הקרקע, עבודות בגבהים לא רק מסוכנות יותר אלא דורשות ניסיון ומיומנות רבים יותר. לא רק בשל מרכיב הסיכון הכרוך בהם אלא גם בעיקר בשל המורכבות שבביצועם. הרי, עבורנו, אין זה משנה כמה עשרות מטרים מעל האדמה נמצאת נקודת העבודה, עדיין נרצה שהעבודה תתבצע היטב ותעניק לנו פתרון הולם. העובד על הסנפלינג, חייב להיות גם הוא מחויב למטרה זו והוא צריך להגיע לתוצאה הרצויה תוך הפגנת שלוות נפש וריכוז רב, ופתרון בעיות ואתגרים שמציב ממד הגובה. 

זו גם הסיבה שאנחנו בחברת rope-partners מקפידים לבחור רק עובדים שהינם לא רק בעלי הסמכה והכשרה לעבודה בגובה אלא גם כאלו שמנוסים ומכירים מגוון עבודות בגבהים, כאשר לכל פעולה ופעולה, נדרשת התמקצעות גם בתחום הספציפי. הנה מגוון עבודות בגבהים וההתמחויות השונות הבולטות.

ניקוי חלונות בגובה

אולי המחזה הנפוץ ביותר שנתקל בו. נראה אותם משתלשלים על רבי הקומות וגורדי השחקים, רובם בנייני ומגדלי משרדים, העטופים בחלונות מרצפה עד תקרה ובמעטפת זכוכית מבריקה. ישנה חשיבות רבה לשמירה על ניקיון החלונות והזגוגיות משום שלכלוך, אבק, פיח וצואת בעלי כנף מזיקה לא רק לאסתטיקה ולמראה הנשקף מתוך הבניין אלא גם יכולה להוביל לנזקים למעטפת עצמה. ניקוי באמצעות סנפלינג, במידה ונעשה במקצועיות ועם החומרים האיכותיים ביותר, לא רק ינקה לכלוך קיים אלא גם יסייע בשמירה על חלונות נקיים לאורך זמן.

איטום

השני הנפוץ בקרב מגוון עבודות בגבהים. כאן המטרה היא לאטום או להסיר איטום ישן ולחדש אותו. במידה והאיטום החיצוני, ואין זה משנה באיזו נקודה בדיוק בקירות החיצוניים של הבניין, נפגע או לקוי, עלולים לחדור דרכו מים ולהזיק לקירות הפנימיים ולמבנה עצמו. התוצאה תהיה רטבוביות, כתמי עובש,  פגיעה בבטון ובטיח, קילופי, פיצוצים ועיוות הקירות ואף פגיעה במבנה השלד עצמו. גם במקרה זה חשוב להשתמש בחומרי האיטום הטובים ביותר ולהתמקצע בעבודות איטם מגוונות.

חיזוק והחלפת אריחים

לא מעט פעמים נושרים אריחים או חיפויים מהמעטפת של הבניין. זה קורה לרוב בגלל בלאי או פגיעות מזג האוויר. לרוב יהיה צורך לחדש אחר במקום זה שנפל או במקרה הטוב יותר, לחזקם, כדי למנוע נפילה. ככלל, ישנן מגוון עבודות בגבהים שתפקידם לשדרג ולשמר וכמובן לחזק את השיש בסנפלינג ואת המעטפת החיצונית של המבנה והן יעילות מאוד.

צביעה

צביעת קירות חיצוניים נפוצה גם היא, באמצעות סנפלינג. הקניית מראה חדש לבניין, תשדרג אותו מאוד והביצוע על ידי סנפלינג מהיר, יעיל וחסכוני הרבה יותר מכל פתרון חלופי אחר, כמו פיגומים (שגם ברוב המקרים אינם פרקטיים בגבהים גבוהים באמת).

הרחקת יונים

פעולה חשובה לסובלים מכת יונים המקננים בפינות נסתרות על גבי נישות בבניין. היונים עצמם חמודות אך מביאות עימן שלל מזיקים ומחלות ולפעמים גם טרדות. חס וחלילה איננו עוסקים בחיסול יונים אלא רק בהרחקתם. עושים זאת במגוון דרכים מגוונות, כשהיעילה ביותר היא חסימת אזורי הקינון רשתות נגד יונים. כדי לתלות אותם, נדרש לעבודה בגובה.

כאמור, ישנן מגוון רחב של עבודות בגבהים ועוד לא הזכרנו את תחום תליית השילוט ואביזרים שונים, ניקוי מרזבים, התזות סילר, ביצוע תיקונים שונים ועוד. אנחנו ב- rope-partners עוסקים בכולם ומומחים בתחומים השונים. נשמח לעמוד גם לשרותך.

עבודות בגבהים
מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!