מגוון עבודות בגבהים באמצעות סנפלינג

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

עבודות בגבהיםעבודות בגבהים בסנפלינג

למעט אם אתם ספיידרמן, אתם תמצאו את עצמכם פחות ופחות מבלים בגבהים משתלשלים מבניינים גבוהים וגורדי שחקים. לרובנו יהיה פחד גבהים רק מעצם המחשבה ובעצם, מה יש לנו לחפש בין שמים בארץ, במידה ואנחנו לא בדרך לשופינג באחד מבירות אירופה. אבל למען האמת, ישנם אנשים שמבלים באוויר הפתוח והגבוה את מרבית היום שלהם ולצורך כך הם עוברים הכשרות והסמכות רבות. הם מבצעים מגוון גדול של עבודות בגבהים. והם עושים זאת באמצעות שימוש בחבלי סנפלינג. הכי קרוב לספיידרמן.

עבודות בגבהים הדורשות ניסיון

בניגוד לאותם עבודות ממש, הנעשות מעל גבי הקרקע, עבודות בגבהים לא רק מסוכנות יותר אלא דורשות ניסיון ומיומנות רבים יותר. לא רק בשל מרכיב הסיכון הכרוך בהם אלא גם בעיקר בשל המורכבות שבביצועם. הרי, עבורנו, אין זה משנה כמה עשרות מטרים מעל האדמה נמצאת נקודת העבודה, עדיין נרצה שהעבודה תתבצע היטב ותעניק לנו פתרון הולם. העובד על הסנפלינג, חייב להיות גם הוא מחויב למטרה זו והוא צריך להגיע לתוצאה הרצויה תוך הפגנת שלוות נפש וריכוז רב, ופתרון בעיות ואתגרים שמציב ממד הגובה. 

זו גם הסיבה שאנחנו בחברת rope-partners מקפידים לבחור רק עובדים שהינם לא רק בעלי הסמכה והכשרה לעבודה בגובה אלא גם כאלו שמנוסים ומכירים מגוון עבודות בגבהים, כאשר לכל פעולה ופעולה, נדרשת התמקצעות גם בתחום הספציפי. הנה מגוון עבודות בגבהים וההתמחויות השונות הבולטות.

ניקוי חלונות בגובה

אולי המחזה הנפוץ ביותר שנתקל בו. נראה אותם משתלשלים על רבי הקומות וגורדי השחקים, רובם בנייני ומגדלי משרדים, העטופים בחלונות מרצפה עד תקרה ובמעטפת זכוכית מבריקה. ישנה חשיבות רבה לשמירה על ניקיון החלונות והזגוגיות משום שלכלוך, אבק, פיח וצואת בעלי כנף מזיקה לא רק לאסתטיקה ולמראה הנשקף מתוך הבניין אלא גם יכולה להוביל לנזקים למעטפת עצמה. ניקוי באמצעות סנפלינג, במידה ונעשה במקצועיות ועם החומרים האיכותיים ביותר, לא רק ינקה לכלוך קיים אלא גם יסייע בשמירה על חלונות נקיים לאורך זמן.

איטום

השני הנפוץ בקרב מגוון עבודות בגבהים. כאן המטרה היא לאטום או להסיר איטום ישן ולחדש אותו. במידה והאיטום החיצוני, ואין זה משנה באיזו נקודה בדיוק בקירות החיצוניים של הבניין, נפגע או לקוי, עלולים לחדור דרכו מים ולהזיק לקירות הפנימיים ולמבנה עצמו. התוצאה תהיה רטבוביות, כתמי עובש,  פגיעה בבטון ובטיח, קילופי, פיצוצים ועיוות הקירות ואף פגיעה במבנה השלד עצמו. גם במקרה זה חשוב להשתמש בחומרי האיטום הטובים ביותר ולהתמקצע בעבודות איטם מגוונות.

חיזוק והחלפת אריחים

לא מעט פעמים נושרים אריחים או חיפויים מהמעטפת של הבניין. זה קורה לרוב בגלל בלאי או פגיעות מזג האוויר. לרוב יהיה צורך לחדש אחר במקום זה שנפל או במקרה הטוב יותר, לחזקם, כדי למנוע נפילה. ככלל, ישנן מגוון עבודות בגבהים שתפקידם לשדרג ולשמר וכמובן לחזק את השיש בסנפלינג ואת המעטפת החיצונית של המבנה והן יעילות מאוד.

צביעה

צביעת קירות חיצוניים נפוצה גם היא, באמצעות סנפלינג. הקניית מראה חדש לבניין, תשדרג אותו מאוד והביצוע על ידי סנפלינג מהיר, יעיל וחסכוני הרבה יותר מכל פתרון חלופי אחר, כמו פיגומים (שגם ברוב המקרים אינם פרקטיים בגבהים גבוהים באמת).

הרחקת יונים

פעולה חשובה לסובלים מכת יונים המקננים בפינות נסתרות על גבי נישות בבניין. היונים עצמם חמודות אך מביאות עימן שלל מזיקים ומחלות ולפעמים גם טרדות. חס וחלילה איננו עוסקים בחיסול יונים אלא רק בהרחקתם. עושים זאת במגוון דרכים מגוונות, כשהיעילה ביותר היא חסימת אזורי הקינון רשתות נגד יונים. כדי לתלות אותם, נדרש לעבודה בגובה.

כאמור, ישנן מגוון רחב של עבודות בגבהים ועוד לא הזכרנו את תחום תליית השילוט ואביזרים שונים, ניקוי מרזבים, התזות סילר, ביצוע תיקונים שונים ועוד. אנחנו ב- rope-partners עוסקים בכולם ומומחים בתחומים השונים. נשמח לעמוד גם לשרותך.

מה היה לנו בכתבה:

עוד פוסטים שיעניינו אותך

איך אפשר להרוויח כסף מפאנלים סולאריים?

פאנלים סולאריים הם אלטרנטיבה נהדרת וחינמית למקורות אנרגיה קונבנציונליים. אין צורך בהתקנות ותחזוקה יקרות, כל עוד מספיק אור שמש יכול להגיע לפנלים. פאנלים סולאריים הם

הרחקת יונים ב{HEBREW}
הרחקת יונים

איך להרחיק יונים ממסתור כביסה

מסתורי הכביסה הם חלק בלתי נפרד מהנוף האורבני. בזכותם אנחנו יכולים לתלות את הבגדים הרטובים לייבוש בלי לכער את הנוף ותוך שמירה על החזות האסתטית

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
איטום בסנפלינג מחירון
איטום בסנפלינג מחירון

בעבר הכרנו את תחום הסנפלינג רק בהיבט הספורטיבי ובפעילויות טיולים מאתגרות. אלא שאותו הציוד, ההכשרה והיכולת לגלוש ולשהות בגבהים, הפכו את הטכניקה לשימושית במגוון פעולות

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בבניין
עבודות סנפלינג בבניין

עבודות סנפלינג בבניין כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בביצוע עבודות שדרוג, שיפוץ וחידוש של מבנים. זה נכון לגבי מבנים חד קומתיים ונכון שבעתיים בבניינים

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בחריש

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בעומר

בעשור האחרון חל שינוי של ממש בתחום הבניה, השיפוצים ושיקום מבנים. אם בעבר, כדי לבצע עבודות שיקום מסוגים שונים, תיקונים, איתור של בעיות אינסטלציה בגובה

קרא עוד »

מרכז, דרום, ירושלים

צפון