כמה עולה פרגולה?

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון שעליכם לשים דגש עליו הוא בחירת החומר ממנו הפרגולה עשויה. לאחר מכן תוכלו לחשוב על כל התוספות הנלוות וכך לקבל מחיר עדכני.

 

כמה עולה פרגולה – חומר

יש חשיבות גדולה לחומר ממנה עשויה הפרגולה. החומרים הנפוצים ביותר היום הם: עץ, פלדה ואלומיניום. עץ הוא חומר נפוץ, יש מגוון רחב של דגמים והמחיר יכול להיות נוח כאשר מדובר על דגמים פשוטים יחסית. עם זאת, לעץ יש חסרונות רבות כאשר הוא חשוף לתנאי מזג האוויר. כאשר הוא חשוף לגשם הוא מתנפח מעט ואז יש סיכון גדול בבנייה, מצד שני כאשר הוא חשוף לשמש הוא לא מצליח לשמר את צבעו הטבעי. כאשר אתם בוחרים בעץ עליכם לדעת לתחזק אותו כראוי.

 

פלדה אינה נרקבת ואין לה בלאי גבוה בדומה לעץ. הבעיה העיקרית של פלדה היא שאין מגוון רב של אפשרויות שעומדות לרשותכם בבחירת הדגם הרצוי. מצד שני, יש בלאי מאוד נמוך והחומר די קל להתקנה. אלומיניום הוא החומר הפופולרי ביותר, מדובר על חומר אשר אינו דורש תחזוקה והמחיר שלו נמוך. אלומיניום אינו מושפע מתנאי מזג האוויר ויש לנו אפשרויות עיצוב שונות ומגוונות.

https://alum-pergola.co.il/  המרכז לפרגולות אלומיניום

 

כמה עולה פרגולה – עלויות נלוות

עיצוב אישי – אם נרצה להקים פרגולה בעיצוב אישי משלנו יש לנו את האפשרות לכך. חומר גלם כמו אלומיניום הוא חומר גלם שמאוד נוח לעבוד איתו, יש לנו אפשרויות עיצוב שונות. עיצוב אישי אמנם מאוד פופולרי אך הוא כרוך בתוספת תשלום.

 

אישורים – לרוב עבור פרגולות ביתיות אנו נצטרך רק אישור קונסטרוקטור, אישור אשר נוכל לקבל מהחברה אשר תתקין לנו את הפרגולה בהתחשב בכך שבחרנו בחברה מקצועית. עם זאת, יש מקרים שונים בהם חוק הפרגולות לא תקף ואנו נצטרך להנפיק היתר בניה, במקרים כאלה המחיר יעלה והתהליך הבירוקרטי גם הוא יהיה מסובך יותר.

 

פרגולה חשמלית – אם נרצה לשדרג את המוצר שלנו נוכל לבחור בפרגולה אשר נפתחת ונסגרת על ידי לחיצת כפתור. פרגולות כאלה יקרות יותר מאשר פרגולות סטנדרטיות. המחיר שלהן מתחיל מ-4.5 אלף ש"ח עבור פרגולה של 5 על 5 מטר. עבור פרגולה סטנדרטית נשלם בטווח ה- 3.5 אלף ש"ח עבור אותו גודל. עם זאת, תמיד יש חריגות במחיר כאשר מדובר על עבודה בגובה ועוד.

 

כמה עולה פרגולה – חברה מקצועית

כדי לעשות את הבחירה הנכונה ולשלם מחיר הוגן עליכם לחבור לחברה מקצועית אשר יכולה להציג לכם את כל מגוון האפשרויות אשר עומד לרשותכם. בחרו בחברה אשר תוכל לסייע לכם גם בהתקנה ובהנפקת האישורים הנדרשים, בדרך זו תקבלו מחיר כולל אשר יהיה הרבה יותר נוח מאשר לשלם בנפרד לכל בעל מקצוע.

 

 

מה היה לנו בכתבה:

עוד פוסטים שיעניינו אותך

איך אפשר להרוויח כסף מפאנלים סולאריים?

פאנלים סולאריים הם אלטרנטיבה נהדרת וחינמית למקורות אנרגיה קונבנציונליים. אין צורך בהתקנות ותחזוקה יקרות, כל עוד מספיק אור שמש יכול להגיע לפנלים. פאנלים סולאריים הם

הרחקת יונים ב{HEBREW}
הרחקת יונים

איך להרחיק יונים ממסתור כביסה

מסתורי הכביסה הם חלק בלתי נפרד מהנוף האורבני. בזכותם אנחנו יכולים לתלות את הבגדים הרטובים לייבוש בלי לכער את הנוף ותוך שמירה על החזות האסתטית

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
קבלת רישיון קבלן

רישיון קבלן הוא אמצעי הכרחי לקבלת עבודות בחוץ, עם זאת עדיין יש "קבלנים" רבים אשר אינם מחזיקים ברישיון ולוקחים עבודות שונות. השוק מאוד פרוץ בעיקר

קרא עוד »

מרכז, דרום, ירושלים

צפון