חיזוק אריחים

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו – 073-3753313

תוכן עניינים

חיזוק אריחיםכאשר רוצים לבצע חיזוק אריחים בבניינים גבוהים עקב התנתקות או נפילה  פונים ל – Rope Partners.  אנו פועלים בתחום עבודות הגובה כבר מספר שנים ובעלי ניסיון בעבודות מהבניינים הגבוהים בישראל. ברשותנו כל הציוד לעבודה בגובה, כולל מנופים, ציוד הרמה ופיגומים להתקנה קלה וכל אנשי הצוות שלנו הנם גולשים מיומנים, בעלי רשיון גלישה כחוק ועוברים הכשרות ורענוני בטיחות במהלך השנה.  זמינים עבורכם לכל שאלה,  פנו אלינו ונשמח לענות.

חיזוק אריחים בגובה בליווי מהנדס

הבנייה הטרומית של ימינו מתבצעת באמצעות לוחות בטון מוכנים עליהם מותקנים כבר חיפויי הקיר. החיפויים יכולים להיות משיש, גרנוליט, מוזאיקה וכו'… במשך הזמן עלולים להתנתק אריחים מהלוח ממספר סיבות, ביניהן –  עבודת עיגון לא מקצועית, בלאי, תזוזות של הבניין, נזקי רטיבות וכו'… למען האמת, התרחשו בשנים האחרונות לא פעם, התנתקויות ונפילות של אריחים בסמוך מאוד למועד מסירת הדירות מהקבלן.

בין אם מדובר בבניין חדש הנמצא תחת אחריות הקבלן ובין אם מדובר בבניין ותיק, יש לבצע בדיקה תקופתית כל כמה שנים, על מנת לבדוק את מצב החיפויים ולהקדים תרופה למכה. כאשר יש צורך בחיזוק האריחים בבניין ניתן לבצע את העבודה במספר שיטות, במסגרת עבודות שיקום בגובה.

שיטות לעיגון חיפויי חזית

חיזוק אריחים – ע"י קידוח האריחים הרופפים וחיזוקם ללוח הבטון באמצעות אביזרי עיגון (ברגים) ייעודיים.

השלמת אריחים – הדבקת האריחים החדשים באמצעות דבק ייעודי, וחיזוקם תוך שימוש בברגים (עוגנים) לחיזוק האריחים.

כל זאת נכון למצב שקיימים אריחים רופפים ומדובר בפעולת מניעה.  כאשר מדובר בנפילות של אריחים יש להיעזר במהנדס שיבדוק את טיב החיפוי ויחליט על דרך התיקון. כל עבודה המתבצעת על ידי חברתנו מפוקחת על ידי מהנדס.

 

כאשר אנחנו מגיעים לאתר מתקבלת החלטה משותפת עם המזמין  כיצד תבוצע העבודה ובאלו אמצעיםעבודה בגובה יכולה להתבצע בעזרת ציוד מכני, קרי מנופים ובמות הרמה ויכולה גם להתבצע בעזרת חבלי סנפלינג – הכל בהתאם לתנאי השטח ואופי העבודה המבוקשת.

מדוע חשוב לבצע חיזוק אריחים במבנים גבוהים

כיום ישנן הרבה קיצורי דרך בבנייה של בתים, בניינים רבי קומות ועוד, כאשר אלו נעשים באמצעות בנייה טרומית. הבנייה טרומית היא למעשה בנייה מודולרית. כלומר קירות מוכנים מראש שכבר מגיעים אל אתר הבנייה במידה המדויקת ושם מרכיבים אותם לבניין כפי שהוא תוכנן מראש.

הקירות הללו כבר מגיעים כאשר הם מחופים באריחים כך שמדובר בבנייה מהירה בלי הרבה רעש, אבק וכל מה שכרוך בבנייה. הבעיה היא שבמבנים חדשים הבנויים בשיטה הטרומית, מתגלים בעיות וליקויים שונים כאשר הבולטת בהן היא נשירה של אריחים חיצוניים. ולכן גם דיירים בבניינים חדשים, חייבים לשים לב ולבחון את איכות הבנייה, שמע יקרה אסון, ולהזמין במידת הצורך תיקון תחת אחריות הקבלן.

אז מה עושים כאשר האריחים שנשרו הם בגובה רב ואין גישה למקום על מנת לחזק אותם

איך מתבצעת עבודת חיזוק אריחים בגובה?

כאשר אנחנו מגיעים לאתר מתקבלת החלטה משותפת עם המזמין  כיצד תבוצע העבודה ובאלו אמצעים.  עבודה בגובה יגולה להתבצע בעזרת מנופים ובמות הרמה ובעזרת חבלי סנפלינג – הכל בהתאם לתנאי השטח ואופי העבודה המבוקשת.

בעזרת ציוד הסנפלינג אנחנו למעשה משלשלים את העובד בציוד המוכר של הסנפלינג ועוצרים אותו בנקודה הרצויה שם נדרש התיקון. העובד יבצע את החיזוק ואת ההדבקה הרצויים באמצעות הכלים המיוחדים אשר בהם יצטייד מראש. לאחר שהוא יסיים את העבודה נעלה אותו שוב אל נקודת היציאה ונשחרר אותו מהסנפלינג.

אנחנו בחברת  שמים דגש על עבודה איכותית של צוות מיומן ומקצועי במיוחד המכיר את כל סוגי העבודות ומסוגל לבצע אותם גם בתנאים המסובכים של עבודה באוויר בין שמים וארץ.

הצוות שלנו פועל עם כל הרישיונות הנדרשים מבלי לזלזל בציוד שיהיה הכי איכותי והכי בטוח על מנת שהעבודה תתבצע באופן הנכון והבטוח ביותר תוך הקפדה על רמת המקצועיות והאיכות הרצויים.  פנו אלינו עוד היום.

צוות מנצח בעבודות גובה

כאשר אתם מחפשים את הצוות המתאים ואת החברה שתבוא לבצע עבורכם את עבודת חיזוק אריחי שיש או אבן שנשרו, אתם למעשה עומדים בפני אתגר לא פשוט. איך אפשר להגיע לגובה שכזה ולבצע שם את ההדבקה או את החיזוק של האריחים באופן יסודי? קשה מאוד למצוא את השיטה הנכונה שאכן תצליח לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. הצוות שלנו מציע את האפשרות של ביצוע העבודה באופן האיכותי ביותר

עוד פוסטים שיעניינו אותך
השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
כמה עולה פרגולה?

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון

קרא עוד »
קבלת רישיון קבלן

רישיון קבלן הוא אמצעי הכרחי לקבלת עבודות בחוץ, עם זאת עדיין יש "קבלנים" רבים אשר אינם מחזיקים ברישיון ולוקחים עבודות שונות. השוק מאוד פרוץ בעיקר

קרא עוד »
התקשרו עכשיו