חיזוק אריחים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

חיזוק אריחיםכאשר רוצים לבצע חיזוק אריחים בבניינים גבוהים עקב התנתקות או נפילה  פונים ל – Rope Partners.  אנו פועלים בתחום עבודות הגובה כבר מספר שנים ובעלי ניסיון בעבודות מהבניינים הגבוהים בישראל. ברשותנו כל הציוד לעבודה בגובה, כולל מנופים, ציוד הרמה ופיגומים להתקנה קלה וכל אנשי הצוות שלנו הנם גולשים מיומנים, בעלי רשיון גלישה כחוק ועוברים הכשרות ורענוני בטיחות במהלך השנה.  זמינים עבורכם לכל שאלה,  פנו אלינו ונשמח לענות.

חיזוק אריחים בגובה בליווי מהנדס

הבנייה הטרומית של ימינו מתבצעת באמצעות לוחות בטון מוכנים עליהם מותקנים כבר חיפויי הקיר. החיפויים יכולים להיות משיש, גרנוליט, מוזאיקה וכו'… במשך הזמן עלולים להתנתק אריחים מהלוח ממספר סיבות, ביניהן –  עבודת עיגון לא מקצועית, בלאי, תזוזות של הבניין, נזקי רטיבות וכו'… למען האמת, התרחשו בשנים האחרונות לא פעם, התנתקויות ונפילות של אריחים בסמוך מאוד למועד מסירת הדירות מהקבלן.

בין אם מדובר בבניין חדש הנמצא תחת אחריות הקבלן ובין אם מדובר בבניין ותיק, יש לבצע בדיקה תקופתית כל כמה שנים, על מנת לבדוק את מצב החיפויים ולהקדים תרופה למכה. כאשר יש צורך בחיזוק האריחים בבניין ניתן לבצע את העבודה במספר שיטות, במסגרת עבודות שיקום בגובה.

שיטות לעיגון חיפויי חזית

חיזוק אריחים – ע"י קידוח האריחים הרופפים וחיזוקם ללוח הבטון באמצעות אביזרי עיגון (ברגים) ייעודיים.

השלמת אריחים – הדבקת האריחים החדשים באמצעות דבק ייעודי, וחיזוקם תוך שימוש בברגים (עוגנים) לחיזוק האריחים.

כל זאת נכון למצב שקיימים אריחים רופפים ומדובר בפעולת מניעה.  כאשר מדובר בנפילות של אריחים יש להיעזר במהנדס שיבדוק את טיב החיפוי ויחליט על דרך התיקון. כל עבודה המתבצעת על ידי חברתנו מפוקחת על ידי מהנדס.

 

כאשר אנחנו מגיעים לאתר מתקבלת החלטה משותפת עם המזמין  כיצד תבוצע העבודה ובאלו אמצעיםעבודה בגובה יכולה להתבצע בעזרת ציוד מכני, קרי מנופים ובמות הרמה ויכולה גם להתבצע בעזרת חבלי סנפלינג – הכל בהתאם לתנאי השטח ואופי העבודה המבוקשת.

מדוע חשוב לבצע חיזוק אריחים במבנים גבוהים

כיום ישנן הרבה קיצורי דרך בבנייה של בתים, בניינים רבי קומות ועוד, כאשר אלו נעשים באמצעות בנייה טרומית. הבנייה טרומית היא למעשה בנייה מודולרית. כלומר קירות מוכנים מראש שכבר מגיעים אל אתר הבנייה במידה המדויקת ושם מרכיבים אותם לבניין כפי שהוא תוכנן מראש.

הקירות הללו כבר מגיעים כאשר הם מחופים באריחים כך שמדובר בבנייה מהירה בלי הרבה רעש, אבק וכל מה שכרוך בבנייה. הבעיה היא שבמבנים חדשים הבנויים בשיטה הטרומית, מתגלים בעיות וליקויים שונים כאשר הבולטת בהן היא נשירה של אריחים חיצוניים. ולכן גם דיירים בבניינים חדשים, חייבים לשים לב ולבחון את איכות הבנייה, שמע יקרה אסון, ולהזמין במידת הצורך תיקון תחת אחריות הקבלן.

אז מה עושים כאשר האריחים שנשרו הם בגובה רב ואין גישה למקום על מנת לחזק אותם

איך מתבצעת עבודת חיזוק אריחים בגובה?

כאשר אנחנו מגיעים לאתר מתקבלת החלטה משותפת עם המזמין  כיצד תבוצע העבודה ובאלו אמצעים.  עבודה בגובה יגולה להתבצע בעזרת מנופים ובמות הרמה ובעזרת חבלי סנפלינג – הכל בהתאם לתנאי השטח ואופי העבודה המבוקשת.

בעזרת ציוד הסנפלינג אנחנו למעשה משלשלים את העובד בציוד המוכר של הסנפלינג ועוצרים אותו בנקודה הרצויה שם נדרש התיקון. העובד יבצע את החיזוק ואת ההדבקה הרצויים באמצעות הכלים המיוחדים אשר בהם יצטייד מראש. לאחר שהוא יסיים את העבודה נעלה אותו שוב אל נקודת היציאה ונשחרר אותו מהסנפלינג.

אנחנו בחברת  שמים דגש על עבודה איכותית של צוות מיומן ומקצועי במיוחד המכיר את כל סוגי העבודות ומסוגל לבצע אותם גם בתנאים המסובכים של עבודה באוויר בין שמים וארץ.

הצוות שלנו פועל עם כל הרישיונות הנדרשים מבלי לזלזל בציוד שיהיה הכי איכותי והכי בטוח על מנת שהעבודה תתבצע באופן הנכון והבטוח ביותר תוך הקפדה על רמת המקצועיות והאיכות הרצויים.  פנו אלינו עוד היום.

צוות מנצח בעבודות גובה

כאשר אתם מחפשים את הצוות המתאים ואת החברה שתבוא לבצע עבורכם את עבודת חיזוק אריחי שיש או אבן שנשרו, אתם למעשה עומדים בפני אתגר לא פשוט. איך אפשר להגיע לגובה שכזה ולבצע שם את ההדבקה או את החיזוק של האריחים באופן יסודי? קשה מאוד למצוא את השיטה הנכונה שאכן תצליח לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. הצוות שלנו מציע את האפשרות של ביצוע העבודה באופן האיכותי ביותר

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

חברת אוקטיפוס מיט״ר - מרכז ההכשרה המתקדם להכשרת עובדי גובה בתקן ישראלי בינלאומי
 קורס עבודה בגובה אצלכם באתר החברה או במרכז ההכשרה המתקדם בישראל?

עבודה בגובה טומנת בחובה סיכונים רבים, ועל כן קיימת חשיבות עליונה להסדרת נושא זה באמצעות תקנות בטיחות מחמירות. בישראל, חוק "עבודה בגובה" ותקנותיו נועדו להבטיח את שלום העובדים ולמנוע תאונות עבודה קשות ואף קטלניות.

קרא עוד »
קבלנים בחריש

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בחריש? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בעומר

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בעומר? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בתל-אביב

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בתל-אביב? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים ביפו

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים ביפו? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בקריות

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בקריות? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בשוהם

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בשוהם? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!