התקנת שלטים בגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

התקנת שלטים בגובההתקנת שלטים בגובה – בליווי מהנדס בטיחות

כל התקנה, גם הפשוטה ביותר הופכת למסובכת כאשר מבוצעת בגובה. Rope Partners מתמחה בהתקנת שלטים בגובה, שלטי חוצות, כרזות על בניינים, גשרים, חומות וכל התקנת גובה המצריכה עבודה עם ציוד הרמה מכני או גלישה (סנפלינג). כל עבודה של התקנת שלטים בגובה מתבצעת בליווי מהנדס בטיחות שמאשר את העבודה בסיומה.

 

אנו פועלים בתחום עבודות הגובה כבר מספר שנים ובעלי ניסיון בעבודות גלישה מהבניינים הגבוהים בישראל. ברשותנו כל הציוד לעבודה בגובה, כולל מנופים, ציוד הרמה ופיגומים להתקנה קלה וכל אנשי הצוות שלנו הנם גולשים מיומנים, בעלי רשיון גלישה כחוק ועוברים הכשרות ורענוני בטיחות במהלך השנה.  זמינים עבורכם לכל שאלה,  פנו אלינו ונשמח לענות.

 

כאשר אנחנו מגיעים לאתר מתקבלת החלטה משותפת עם המזמין  כיצד תבוצע העבודה ובאלו אמצעים. עבודה בגובה יכולה להתבצע בעזרת ציוד מכני, קרי מנופים ובמות הרמה ויכולה גם להתבצע בעזרת חבלי סנפלינג – הכל בהתאם לתנאי השטח  ואופי העבודה המבוקשת.

 

תליית שלטים וכרזות בגובה זה

צריכים להתקין שלט בגובה? אתם יודעים היטב איפה אתם רוצים לראות את השלט, חשוב לכם שהוא ייראה היטב לעיני העוברים והשבים ויותיר את הרושם הרצוי. אבל איך בדיוק מגיעים לשם בשביל לתלות את השלט… כיצד מגיעים לגובה הרצוי בשביל למקם את השלט היטב, לחבר אותו בחזקה…? את זה אתם לא יודעים. כי מדור בפעולה שמתאימה לאנשי מקצוע בתחום העבודות בגובה. הכירו אותנו. אנחנו מציעים ללקוחות שירותי עבודה בגובה. גם בתחום של תליית שלטים אנחנו החברה המבוקשת והמומלצת. יש לנו את היכולת לתלות שלטים בגבהים במקצועיות רבה. בואו לבלוט אתנו בחוצות!

התקנת שלטים בגובה – המרכז לעבודות בגובה

התקנת שלטים בסנפלינגהעבודה המקצועית – אנחנו חברה מקצועית. יש לנו ידע נרחב בתחום עבודות בגובה ואנחנו מספקים את השירותים הללו ללקוחות שלנו. הללו מרוצים מביצוע מקצועי ומוצלח של עבודה איכותית וטובה. אנחנו נתלה עבורכם את השלטים במקומות הרצויים לכם. אנחנו פורשים היטב כל שלט ותולים אותו בצורה יפה ומקצועית.

הרישיון – בשביל לטפס בסנפלינג ולעבוד בגובה חייבת החברה לשאת רישיון. לחברתנו יש את הרישיונות הנדרשים. הללו מבטיחים כי אנו פועלים על פי התקנים הנדרשים ונוקטים בכל הפעולות הנחוצות בשביל לתלות את השלטים בבטחה.

הבטיחות מעל לכל – אצלנו הבטיחות קודמת לכל. אין זה אומר שלא נוכל לבצע כל פעולה. מכיוון שיש לנו את כל הידע הנחוץ ואת כל הכלים הנדרשים בשביל להשלים את הפעולות בצורה הנכונה והטובה. וכל זאת תוך שמירה על ביטחונם של כל אחד מהעובדים שלנו. אין אצלנו סיכונים מיותרים. כל העבודות נעשות תוך הגנה על חיי העובדים וכן של העוברים והשבים.

השירות האדיב – חשוב לנו לספק לכל לקוח שפונה אלינו את השירות הטוב ביותר. אנחנו מבצעים את המשימות הנדרשות תוך מתן מענה הולם לצרכיו של הלקוח. אנחנו מחפשים בכל עת אחר הדרך הנכונה למילוי הצרכים של הלקוחות שלנו.

היכולת הטכנית – יש לנו את היכולת הטכנית לספק ללקוחות שירות של תליית שלטים בגבהים. אנו מצוידים בכלים מתקדמים ובמנופים בשביל לטפס לגובה ולהגיע אל המקום המדויק בו תרצו לראות את השלט שלכם מתנוסס. באמצעות הכלים הללו נצליח לתלות את השלט בצורה יפה וחזקה. כך שתהיה לו נוכחות מרשימה ועמידה עד שיהיה עליכם להסיר אותו.

מתעניינים על חברות שנותנות שירות עבודה בגובה? מתלבטים אל מי לפנות בשביל להתקין שלט בגובה? אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. החברה הטובה ביותר בתחום. אנחנו מבצעים כל עבודה שנדרשת בצורה הטובה ביותר. המטרה שלנו היא להשביע את רצונו של הלקוח ולספק  לו את הטוב ביותר. כי לנו חשוב להשביע את רצונכם ולתת לכם את המקסימום האפשרי

רשת פלסטיק נגד יונים

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

חברת אוקטיפוס מיט״ר - מרכז ההכשרה המתקדם להכשרת עובדי גובה בתקן ישראלי בינלאומי
 קורס עבודה בגובה אצלכם באתר החברה או במרכז ההכשרה המתקדם בישראל?

עבודה בגובה טומנת בחובה סיכונים רבים, ועל כן קיימת חשיבות עליונה להסדרת נושא זה באמצעות תקנות בטיחות מחמירות. בישראל, חוק "עבודה בגובה" ותקנותיו נועדו להבטיח את שלום העובדים ולמנוע תאונות עבודה קשות ואף קטלניות.

קרא עוד »
קבלנים בחריש

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בחריש? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בעומר

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בעומר? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בתל-אביב

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בתל-אביב? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים ביפו

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים ביפו? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בקריות

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בקריות? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בשוהם

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בשוהם? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!