התקנת רשתות לכל מטרה במחירים ללא תחרות! מבצע מוגבל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

כאשר מתייחסים אל התקנת רשתות, חשוב להבין שניתן לכלול את כל הרשתות המיועדות להגנה מכניסת בעלי חיים אל תוך הדירות. ניתן לראות שישנן רשתות המיועדות להרחקת יונים, ויש רשתות שנועדו להרחקת יתושים וזבובים, וסוגי מזיקים אחרים, אך ניתן לומר כי בסופו של דבר לכל הרשתות האלו קיימת מטרה אחת בלבד להרחיק בעלי חיים להיכנס אל הבית בין דרך החלון או בין דרך הדלת או כל פתח אחר שקיים בבית. 

במאמר זה נברר על רשתות, מה הן סוגי רשתות? מי אחראי על ההתקנה? איך מתקינים אותה? ומה משפיע על מחירן?

סוגי רשתות 

כאשר מתייחסים אל סוגי רשתות לחלונות נגד יתושים ניתן לראות כי בשוק קיימים שני סוגים עיקריים של רשתות לחלונות: 

 • רשת רגילה– זוהי הרשת המוכרת, המגיעה בצבע אפור בהיר או כהה. 
 • רשת שקופה– מיוצרת באמריקה, ומגיע בגוון שחור, וכן היא יותר שקופה מהרשת הרגילה הנמכרת בישראל. 
 • רשתות נשלפות – רשתות אלו מתאימות בעיקר למרפסות, ולפתחי דלתות שונים בהם ניתן לשלוף אותן במקרה, שלא מעוניינים בהן.
 • רשת אולטרה שקופה– זוהי רשת תוצרת גרמניה הרשת הכי שקופה בישראל .
 • רשת חזקה– זוהי סוג של רשת חזקה במיוחד, שלא ניתנת לקריעה על ידי ילדים או חתולים, כמו כן היא מגינה על חתולים נפילה מהחלון. 

עובד בעבודה בגובה

התקנת רשתות 

מי אחראי להתקין?

כאשר מתייחסים להתקנת רשתות, חשוב לבחור בעל מקצוע אמין ומקצועי ככל שינתן לדעת, המלצות, ראיית עבודות, משום שלהתקנת רשתות חייב להיות הכנה כגון מסילה. 

משום כך, בעל המקצוע, שאתם בוחרים, חייב להגיע אליכם לביקור לשם כך. 

שלב מקדים: 

ביקור בבית על מנת לראות את החלון בשלב הזה יתבצעו הגדידות . 

לאחר נ מכן בעל המקצוע יבצע את התתכנת המסילה ופריסת הרשת על החלון חשוב מאד שהוא יקפיד על כך כי הרשת תהיה צמודה מאד לחלון. 

איך בוחרים מתקין רשתות? 

 • ניסיון– חשוב לבחור מתקין שיש לי ניסיון, ויודע בדיוק איזה רשת תתאים לאיזה חלון, ובכך יחסוך לכם כסף רב בטווח הארוך.
 • מקצועיות– עליכם לבחור מתקין מקצועי שיודע את העבודה על מנת שיוכל להתקין עם ציוד מתאים את הרשת בחלון, ובמהירות.
 • מחיר– חשוב לבחור את המחיר הממוצע לא את המחיר היקר מידי, ולא את המחיר הזול מידי. 

מה משפיע על המחיר של התקנת רשתות? 

כאשר מתייחסים אל המחיר של התקנת רשתות יש להתייחס אל מספר פרמטרים שכולם ביחד משפיעים על המחיר: 

 • כמות הרשתות בבית– כדאי להתקין כמה שיותר רשתות בחלונות הבית, מפני שככל שישנה כמות גבוהה המחיר יכול לרדת יותר.
 • סוג הרשת – המחיר של ההתקנה מושפע מסוג הרשת, למשל רשת אלומיניום רגילה תעלה פחות מרשת בעלי חיים שהיא רשת חזקה שלא נקרעת, כמו כן זאת תעלה פחות מרשת קבועה וזו תעלה פחות מרשת גלילה.
 • צבע הרשת– צבע הרשת הרגילה הוא צבע לבן, אך במידה ותרצו רשת בצבע אחר בוודאי צבע מיוחד, שאינו קיים במלאי, המחיר יעלה יקר יותר. 
 • גודל החלון– ככל שהחלון גדול יותר כך גם המחיר של הרשת יעלה יותר.
 • הכנה לרשת–  התקנת רשת דורשת הכנת מסילה ומרווח, במידה ובחלון שלכם ההכנה אינה קיימת, המתקין יצטרך לבצע אותה בעצמו דבר שיעלה לכם את המחיר. 

ולכן יש להבין כי הצעת המחיר של בעל המקצוע כוללת התחשבות בכל הנתונים הללו בכל מקרה לא מומלץ לבחור בבעל מקצוע שלוקח יקר מאד ולא זול מאד אלא מחיר סביר.

כלים של עבודה בגובה

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים

אם אתם עתידים לבצע בביתכם שיפוץ גדול ומקיף, אשר ידרוש שילוב של כמה בעלי מקצוע, הרי שחשוב ביותר שתדעו כי עליכם לבחור קבלן שיפוצים מומלץ ומקצועי עבור ההליך. קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע אשר מעסיק תחתיו לא מעט אנשי מקצוע הנדרשים עבור תהליך שיפוץ לרבות: חשמלאים, אינסטלטורים, רצפים, צבעים ועוד. הוא אחראי על בניית תוכנית השיפוצים, על שילוב של איש המקצוע הנדרש בכל שלב, על בניית לוח זמנים ועוד. אין ספק שחשוב מאוד לבחור שיפוצניק בצורה הטובה ביותר, על מנת שתהליך השיפוץ יסב את התוצאות הטובות ביותר בסופו של ההליך.

קרא עוד »
בחינת ההיתכנות: התקנת פרגולות עץ בבניינים גבוהים

בכל הנוגע לעיצוב אדריכלי, שילוב אלמנטים חיצוניים יכול להוסיף נופך של אלגנטיות ופונקציונליות לכל בניין. אלמנט כזה שצבר פופולריות בשנים האחרונות הוא פרגולת העץ. בדרך כלל רואים בגנים ובחללים חיצוניים, נשאלת השאלה: האם ניתן להתקין פרגולות עץ בבניינים גבוהים?

קרא עוד »
עבודות סמינריון
פתיחת הצלחה: 7 שלבים חיוניים לעבודות סמינריון זוהרות

כתיבת עבודה סמינריונית יכולה להיות משימה מרתיעה, אבל עם הגישה הנכונה, אתה יכול לגלות את הסודות להצלחה. בין אם אתה סטודנט או איש מקצוע המעוניין לשפר את הידע שלך בתחום ספציפי, עבודות סמינריון מספקות הזדמנות חשובה להעמיק בנושא. במאמר זה, נחקור שבעה שלבים חיוניים שיעזרו לך ליצור עבודות סמינריוניות זוהרות.

קרא עוד »
שיקום בניינים בנספלינג
שיקום בניינים בנספלינג

אם אתם שוקלים לשקם מבנים בנספלינג, חשוב להיות ערוכים ומעודכנים לגבי התהליך. נספלינג, הממוקמת בישראל, היא ביתם של כמה מבנים היסטוריים הדורשים שיקום קפדני כדי

קרא עוד »
המדריך האולטימטיבי לאחסון ציוד הסנפלינג שלך: פתרונות קלים

כשמדובר בסנפלינג, הציוד המתאים הוא חיוני לבטיחותך ולהצלחתך. אבל חשוב לא פחות לאחסן את הציוד שלך כראוי כדי להבטיח את אורך החיים והפונקציונליות שלו. במדריך זה, נחקור פתרונות אחסון שונים לציוד הסנפלינג שלכם, המאפשרים לכם לשמור על הכל מאורגן, נגיש בקלות ובמצב מעולה.

קרא עוד »
שליטה באמנות הסנפלינג בעבודה: ניווט בטוח בתוכניות הבנייה

סנפלינג עבודה היא טכניקה ייעודית המאפשרת לאנשי מקצוע לבצע משימות שונות בגובה רב, כגון עבודות בנייה, תחזוקה ותיקון. עם זאת, כדי להבטיח בטיחות ויעילות, יש חשיבות מכרעת להבנה מעמיקה של תוכניות הבנייה. על ידי התאמת עבודתך בסנפלינג לפי תוכניות הבנייה, תוכל לצמצם סיכונים ולהשלים את המשימות שלך ביעילות.

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!