התקנת נקודת מים חמים אינסטלטור מומלץ

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו – 073-3753313

תוכן עניינים

התקנת נקודת מים חמים אינסטלטור מומלץ

בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שצריך וכדאי לדעת על התקנת נקודת מים חמים על ידי אינסטולטור מומלץ. בלי נקודה זו, לא נוכל להנות ממים חמים במקלחת למשל.

 

מהי נקודת מים?

המונח נקודת מים הוא מונח מעולם האינסטלציה והכוונה היא  בעצם לכל יציאה שמובלת מתוך צנרת מים ביתית. בכל בית יש נקודות מים רבות המשמשות לפעולות שונות כמו מקלחת או שירותים, אסלה או כיור מטבח. בלי נקודות מים בבית או בדירה שלנו, לא נוכל לבצע את כל הפעולות שאנו רגילים באמצעות מערכת האינסטלציה.

 

מתי נהוג להתקין נקודת מים נוספת או לשנות את מיקומן של נקודות המים?

לרוב מתקינים נקודות מים בבית במצבים הבאים

 

  • שיפוצים רחבים בבית או של חדרים ספציפיים – שיפוץ לרוב תמיד יוביל לשינוי, הוספה או החלפה של נקודות מים בהתאם לצרכים של בני הבית.
  • בנייה של בית חדש- כל תהליך בניה מחייב תכנון קפדני של מערכת האינסטלציה.
  • בנייה של יחידת דיור או משרד ביתי
  • שינוי המיקום של המקומות הסניטריים בבית
  • קניה של מכשיר חשמלי שלמען פעולתו מצריך נקודת מים (כמו מדיח או מכונת כביסה).

 

מה נדרש בעת התקנת נקודת מים?

דרישות התקנת נקודות מים חדשות תלויות בשאלה האם הנקודה היא לשימוש של מכשיר חשמלי או לא, אם כן אז על המתקין להתקין גם נקודת חשמל עבור המכשיר. מומלץ מאוד להתייעץ עם אדריכל במיקום נקודת המים החדשה ובכך לתכנן את גובה נקודת המים ורוחבה, לקנות ברז לפי הצורך שנקודת המים הזו עונה עליו ולתכנן את גודל האריחים, במידה ויהיו והם יהוו החיפוי על הקיר, לפי המקום בו יהיה הברז. הנקודה תתבצע רק בעזרת חציבה בקיר אחד לפחות וגם את אורכה צריך לתכנן ובנוסף גם התקנת ניקוז אם יש צורך בכך.

ואיך היא תתבצע?

ההמלצה היא לרכוש את הכיור והברז לפני תחילת ההתקנה. לאחר מכן, אחרי שמצאנו את האינסטלטור למשימה חוצבים (או פירוק אריחים) בקיר על מנת להגיע לצנרת, חיבור הנקודה, התקנת מפצל ליציאה של המים מהקיר, התקנת מכשירי ויסות ולאחר מכן את הברז והכיור.

 

איך יודעים מי הוא האינסטלטור המומלץ עבורי לעבודה כזו?

מחיר התקנת נקודת מים על ידי אינסטלטור מומלץ ינוע בין 700 שקלים ל-1,800 שקלים, כמובן שעשוי לעלות יותר בהתאם לקשיים ואתגרים שונים, זהו ממוצע לעבודות פשוטות. המחיר להתקנת נקודה גם משתנה בהתאם לכמות הנקודות שיש להתקין. אינסטלטור מומלץ יהיה אחד כזה שיודע לבדוק את הגובה הנדרש להתקנה ושיהיה לו ניסיון בתחום הזה על מנת לא לבצע נזקים במקומות בהם יחצוב וחשוב מאוד שגם ידע לקרוא את תכנית אינסטלציה של הבית, הוא גם ישתמש בכל הכלים של אותה החברה שייצרה את הצינור.

למידע נוסף בקרו באתר: https://plumbers-israel.co.il

עוד פוסטים שיעניינו אותך
השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
כמה עולה פרגולה?

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון

קרא עוד »
קבלת רישיון קבלן

רישיון קבלן הוא אמצעי הכרחי לקבלת עבודות בחוץ, עם זאת עדיין יש "קבלנים" רבים אשר אינם מחזיקים ברישיון ולוקחים עבודות שונות. השוק מאוד פרוץ בעיקר

קרא עוד »
שיקום מבנים
שיקום מבנים

שיקום מבנה הוא מונח שכולל בתוכו מגוון רחב של פרויקטים בהיקפים שונים, החל משיקום בניין בעל צו מבנה מסוכן וכלה בשיקום אסתטי של מעטפת החוץ

קרא עוד »
התקשרו עכשיו