הקשר בין עבודות אלומיניום לדלתות אלומיניום

עבודות אלומיניום הן סוג של מבני אלומיניום המשמשים בדרך כלל במבנים מסחריים ותעשייתיים. אלה אינם מוגבלים למחסנים, אלא ניתן לראות אותם במבנים רבים אחרים. הם נמצאים כיום בשימוש על ידי חברות רבות כי הם יכולים לספק הרבה יתרונות עבור החברה. חלק מהיתרונות הללו כוללים: צמצום זמן הבנייה, הגדלת מהירות הבנייה, הוזלת עלויות הבנייה, חיסכון בחומרים, הקטנת צורכי העבודה והגדלת שטחי האחסון. הסיבה לכך היא שלמבנים אלו יש הרבה יותר שטח אחסון מאשר מבנים אחרים, מכיוון שאין צורך בעמודים פנימיים לתמיכה במבנה בשל מסגרת המתכת.

מפעלי אלומיניום מספקים שירות מקיף לתכנון והתקנה של מוצרי אלומיניום. הם השתמשו במערכת של ServiceBureau כדי להפחית את עומס העבודה שלהם ולעזור להם להתמקד במה שהם עושים הכי טוב – העיצוב. בשנים האחרונות הפך האלומיניום לאחד מחומרי הבנייה הפופולריים ביותר. למעשה, הוא נמצא בשימוש ביותר מ-60% מהבניינים בניו יורק. הוא קל משקל, עמיד, בר קיימא וניתן למחזור. כאשר בוחנים פרויקטים של בנייה חדשה או שיפוץ, אדריכלים בוחנים מגוון גורמים כמו תקציב וקיימות לפני שהם מחליטים אם אלומיניום הוא החומר המתאים לעבודה. אלומיניום וורקס היא יצרנית ומפיצה של מוצרי אלומיניום ואלומיניום. החברה עוסקת בתעשייה למעלה משלושה עשורים ומבינה היטב את צרכי לקוחותיה.

לבניינים מזדקנים יש את הבעיה הייחודית שקשה לשמור על קור רוח. אנשים רבים בוחרים בדלתות אלומיניום עם אטימות אטומות כדי לשמור על האוויר החם בחוץ. היתרונות של דלתות אלומיניום הם רבים. הם אסתטיים, עמידים, נטולי תחזוקה וזולים יותר מאשר אפשרויות דלת אחרות כגון פלדה או זכוכית. הם גם לא מחלידים או צריכים צביעה כמו מתכות אחרות כמו פלדה או עץ. בנוסף הם משמיעים צליל נחמד כדי ליידע אותך שהם סגורים! דלתות אלומיניום יכולות להיות במגוון סגנונות וגדלים ובשנים האחרונות האלומיניום הופך ליותר ויותר פופולרי בענף הדלתות. אחד היתרונות העיקריים הוא שהוא עמיד, קל משקל ובמחיר סביר.

היתרונות: דלתות אלומיניום עמידות, קלות משקל, חסכוניות. הם גם חסיני אש מה שהופך אותם לבחירה טובה עבור בתים עם ילדים. והם גם קלים לתחזוקה כי הם לא סופגים לחות או לכלוך.

החסרונות: דלתות אלומיניום אינן חזקות כמו פלדה ולכן הן דורשות תושבות מחוזקות כדי לשמור עליהן מפני חדירות של פורצים. כמו כן, דלתות אלומיניום אינן מתאימות במיוחד לאזורים עתירי תנועה מכיוון שהן נקרעות בקלות כאשר ילדים או חיות מחמד דופקות אותן.

סעיף זה מספק מידע על דלתות אלומיניום. דלתות אלומיניום הן הבחירה המושלמת לבתים שמחפשים מעט ביטחון נוסף. הם יציבים, עמידים, ולעולם לא יחלידו או ירקבו. לדלתות אלומיניום יש גם את היכולת להיות מצופות אבקה בכל מספר צבעים, כך שתוכל להתאים את הדלת שלך לעבודת הצבע החיצונית שלך! דלתות אלומיניום הן לא רק יעילות וחסכוניות, אלא הן גם מספקות לכם רמת הגנה שאף דלת אחרת לא יכולה להעניק לכם. עם סוג זה של הגנה, אינך צריך לדאוג מפריצות או נזק לרכוש מכיוון שהרכוש שלך מוגן היטב על ידי דלת אלומיניום!

למידע נוסף ביקרו באתר: https://eurostyle.co.il

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר
מאמרים אחרונים שיעניינו אותך

הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

עובד בעבודה בגובה
בלוג

עבודות בגובה עם מנוף סל

מנוף סל הוא סוג של מנוף שניתן להשתמש בו להרמה והובלת סחורה, אבל לא רק. מנוף הסל נראה לעתים קרובות באתרי בנייה או מפעלים, שבהם

יתרונות בטון מוחלק, והאם זה זול?

בטון הוא חומר מרוכב, העשוי מתערובת של אגרגט ומלט. האגרגט מורכב מחול, חצץ ואבן כתוש. המלט הוא קלסר מלאכותי המציע חוזק, עמידות למים, עמידות וגמישות

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

קרא עוד »
כמה עולה פרגולה?

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון

קרא עוד »