המדריך המלא להרחבת דירה בבית משותף – תוספת בניה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

הרחבת הדירה שלכם בבית משותף יכולה להיות דרך מצוינת ליצור מרחב מחיה נוסף ולהוסיף ערך לנכס שלכם. לפני תחילת בנייה, חשוב לתכנן היטב את הפרויקט. קחו בחשבון גורמים כמו תקציב, היתרים, עיצוב וציר זמן.

העסקת קבלן מקצועי

בכל הנוגע לתוספות בנייה, יש חשיבות מכרעת לשכירת קבלן מקצועי. חפשו קבלן בעל מוניטין ומנוסה שיש לו מומחיות בהרחבות דירות. הם יעזרו לכם לנווט בתהליך, לקבל את ההיתרים הדרושים, ולהבטיח שהבנייה נעשית ביעילות ובהתאמה לקוד.

עיצוב התוספת

עבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הקבלן והאדריכל שלך לתכנון התוספת לדירה שלך. קחו בחשבון גורמים כמו פריסה, פונקציונליות ואסתטיקה. העיצוב צריך להשלים את המבנה הקיים תוך מתן מענה לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלך.

קבלת אישורים

לפני תחילת הבנייה יש להקפיד על קבלת כל האישורים הנדרשים מהרשויות המקומיות. שלב זה חיוני כדי להבטיח שההרחבה חוקית ועומדת בכל חוקי הבנייה והתקנות. הקבלן שלך יכול לסייע לך בתהליך זה.

תהליך בנייה

לאחר השלמת שלבי התכנון והתכנון, ניתן להתחיל בתהליך הבנייה. הקבלן שלך יתאם את כל היבטי הבנייה, כולל הריסה, מסגרות, עבודות חשמל, אינסטלציה וגימור. היו מוכנים לשיבוש מסוים במהלך שלב זה.

נגיעות אחרונות

לאחר סיום הבנייה, הגיע הזמן לנגיעות אחרונות. זה כולל צביעה, ריצוף, מתקנים וכל פרט נוסף כדי לגרום לתוספת להרגיש כמו חלק חלק מהדירה שלך. קח את הזמן כדי להתאים אישית את החלל ולהפוך אותו לשלך.

לסיכום, תוספת בניה בבית משותף בישראל יכולה להיות דרך מצוינת ליצור עוד מרחב מחיה ולהעלות את ערך הנכס שלכם. על ידי ביצוע השלבים הנדרשים ועבודה עם אנשי מקצוע, תוכלו להבטיח שתהליך הבנייה יעבור בצורה חלקה ושהתוצאה הסופית תעמוד בציפיות שלכם.

חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו תקציב, היתרים והשפעה על בני הבית שלך לפני שמתחילים בפרויקט. תקשורת ושיתוף פעולה הם המפתח בקבלת החלטות שישפיעו על כל המתגוררים בבית המשותף.

זכור לתכנן מראש ולשכור קבלנים מנוסים שיוכלו לעזור לך לנווט בתהליך הבנייה. על ידי עבודה משותפת והישארות מסודרת, תוכלו להשלים בהצלחה את פרויקט הרחבת הדירה וליהנות מהיתרונות של חלל מגורים גדול יותר.

בין אם אתם מוסיפים חדר שינה חדש, חדר אמבטיה או אזור מגורים, התוצאה הסופית תהיה שווה את הזמן והמאמץ שהושקעו. התגאו בדירתכם החדשה שהורחבה והפכו אותה לחלל נוח ופונקציונלי להנאתכם ולבני ביתכם.

נגיעות אחרונות

לאחר סיום הבנייה, הגיע הזמן לנגיעות אחרונות. זה כולל צביעה, ריצוף, מתקנים וכל פרט נוסף כדי לגרום לתוספת להרגיש כמו חלק חלק מהדירה שלך. קח את הזמן כדי להתאים אישית את החלל ולהפוך אותו לשלך.

בנייה

בנייה
מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!