האם כדאי לי לשכור את השירותים של חברת ניקיון בנתניה?

בעבר אנשים לא היו מודעים לכך שלכלוך גורם למחלות. כך באירופה היו מגפות קשות הרבה יותר מאשר הקורונה וזאת בגלל שאנשים לא ניקו את בתיהם או את הרחובות שלהם. אם כן אתם יכולים להבין כי לניקיון יש השפעה עצומה לא רק על איכות החיים שלנו או על ההרגשה שלנו אלא ממש על החיים שלנו.

אם אתם רוצים לחיות כמו שצריך את החיים אתם חייבים לדאוג לנקות את הבית שלכם. על רקע זה יש לציין כי פעמים רבות פשוט אין לנו זמן לנקות את הבית עקב שגרת החיים שלנו ואז הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל חברת ניקיון בנתניה. חברת ניקיון תבטיח כי הבית שלכם נקי במחיר מצחיק ותאפשר לכם להתמקד בעבודה וגידול הילדים שלכם ולכן פניה אל חברת ניקיון היא צעד כל כך חכם.

 

כך תבחרו את חברת הניקיון הטובה בשוק

עליכם להבין כי יש בשוק הרבה חברות ניקיון ואתם צריכים למצוא את החברה הטובה ביותר. כאשר אתם מחפשים אחר חברת ניקיון בנתניה אתם צריכים לבחון את הצוות של החברה ולוודא כי הוא אמין וברמה גבוהה מבחינה מקצועית.

לצד זאת כדאי לכם לדבר עם לקוחות אשר עבדו עם החברה בעבר ולשמוע מהם האם הם ממליצים על החברה או לא. מה שעוד אתם יכולים לעשות זה להזמין את חברת הניקיון לניסיון ואז לראות איך הם מנקים והאם הם עושים זאת כמו שצריך וברמה גבוהה ואז לאחר מכן להחליט האם לשכור את השירותים שלהם באופן קבוע.

שימו לב לזמינות של חברת הניקיון

כאשר אנו פונים אל חברת ניקיון בנתניה אנו צריכים לבחון המון דברים כמו מקצועיות החברה, אמינות ומהימנות של החברה ועוד דברים רבים כמו תכשירי הניקיון שהחברה עושה בהם שימוש ועוד. אך אחד הדברים החשובים ביותר אשר אנשים רבים לא לוקחים אותו בחשבון זה הנושא של זמינות החברה.

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם חייבים לוודא כי החברה תהיה זמינה להגיע אליכם במהרה. תארו לכם כי אתם מזמינים חברת ניקיון ואז מגלים כי היא יכולה להגיע רק עוד חודש. לכן נושא הזמינות הוא קריטי ויש לתת עליו את הדעת וזאת בכדי להבטיח שלא נמתין ימים או חודשים לחברת הניקיון.

מה הקשר בין אחזקת מבנים ובין ניקיון?

עליכם לדעת כי יש קשר בין חברת אחזקת מבנים ובין חברת ניקיון. פעמים רבות התפקיד המרכזי של חברת אחזקה של מבנים יהיה לנקות את המבנה ולכן אפשר לומר כי חברת אחזקה היא למעשה חברת ניקיון וכל מה שכתבנו במאמר זה על חברת ניקיון נכון גם בנוגע לחברת אחזקה וזה משהו שכדאי לשים אליו לב.

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר
מאמרים אחרונים שיעניינו אותך

הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

עובד בעבודה בגובה
בלוג

עבודות בגובה עם מנוף סל

מנוף סל הוא סוג של מנוף שניתן להשתמש בו להרמה והובלת סחורה, אבל לא רק. מנוף הסל נראה לעתים קרובות באתרי בנייה או מפעלים, שבהם

יתרונות בטון מוחלק, והאם זה זול?

בטון הוא חומר מרוכב, העשוי מתערובת של אגרגט ומלט. האגרגט מורכב מחול, חצץ ואבן כתוש. המלט הוא קלסר מלאכותי המציע חוזק, עמידות למים, עמידות וגמישות

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

קרא עוד »
כמה עולה פרגולה?

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון

קרא עוד »