איך לבצע חיזוק אריחים בבניין בצורה בטוחה ומקצועית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

חיזוק אריחים בבניין הוא חיוני להבטחת אורך החיים והיציבות של המבנה. אריחים עלולים להתרופף או להיסדק עם הזמן, מה שמוביל לסכנות בטיחותיות פוטנציאליות עבור הדיירים. באמצעות חיזוק אריחים בבניין ניתן למנוע תאונות ולשמור על האסתטיקה של המבנה.

בחירת החומרים הנכונים

כשמדובר בחיזוק אריחים, שימוש בחומרים הנכונים הוא חיוני. הקפידו לבחור דבק, דייס ואיטום איכותיים המתאימים לסוג האריחים הספציפי שאיתם אתם עובדים. זה יבטיח קשר חזק ועמיד שיחזיק מעמד לאורך שנים.

הכנה נכונה

לפני שמתחילים בתהליך החיזוק, חשוב להכין כראוי את המשטח. הסר כל דבק או דייס ישן, נקה את האריחים ביסודיות וודא שהמשטח יבש ונקי מכל פסולת. זה יבטיח קשר חזק בין האריחים לדבק החדש.

עבודה בגובה

כאשר עובדים בגובה לחיזוק אריחים, הבטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. הקפידו להשתמש בפיגומים מתאימים או בסולמות כדי להגיע לגובה הרצוי, ולבשו תמיד ציוד בטיחות מתאים כמו כפפות וקסדה. בנוסף, יש להצטייד ב-spotter על הקרקע כדי לסייע לך ולהבטיח סביבת עבודה בטוחה.

התקנה מקצועית

אם אינכם בטוחים ביכולתכם לחזק אריחים בגובה, עדיף להזמין קבלן מקצועי. יש להם את המומחיות והניסיון לחיזוק אריחים בבניין בצורה בטוחה ויעילה, מה שמבטיח תוצאה איכותית העומדת בתקני התעשייה.

להתקנה מקצועית יש חשיבות מכרעת בכל הנוגע לחיזוק אריחים בבניין, במיוחד בעבודה בגובה. קבלן מקצועי יקבל את ההכשרה והציוד הדרושים לגישה בטוחה לאזורים גבוהים, תוך מזעור הסיכון לתאונות או נזק לרכוש. הם גם יכירו את הדרישות הספציפיות לחיזוק אריחים בסוגים שונים של מבנים, כדי להבטיח עבודה טובה.

על ידי הזמנת קבלן מקצועי לחיזוק אריחים בבניין שלכם, תוכלו להיות בראש שקט בידיעה שהעבודה תתבצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הם ישתמשו בחומרים ובטכניקות הנכונות כדי להבטיח שהאריחים בטוחים ויחזיקו מעמד לאורך שנים. בנוסף, התקנה מקצועית תוסיף ערך לנכס שלך ותשפר את המראה הכללי שלו.

כשמדובר בבטיחות ובתקינות המבנית של הבניין שלך, חשוב לא לחתוך פינות. השקעה בהתקנה מקצועית לחיזוק אריחים היא החלטה חכמה שתשתלם בטווח הארוך. בין אם אתם משפצים בניין קיים או בונים בניין חדש, עבודה עם קבלן בעל מוניטין היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שהעבודה תבוצע כמו שצריך.

לכן, אם אתם זקוקים לחיזוק אריחים בבניין שלכם, אל תהססו לפנות לקבלן מקצועי. המומחיות והניסיון שלהם יהפכו את התהליך לחלק וללא מתח, ויאפשרו לכם ליהנות מהיתרונות של בניין מחוזק היטב במשך שנים רבות.

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!