איטום קירות חיצוניים מחיר ואיכות משולבים

 

איטום קירות חיצוניים מחיר

אחת הבעיות המתעוררות מעת לעת במבני מגורים, מבנים עסקיים ובכלל, היא בעיית החדירה של מים לתוך המבנה מבעד לקירות החיצוניים. ככל שהמבנה ישן יותר, התופעה עלולה להיות חמורה יותר. איטום קירות חיצוניים הוא לרוב הפיתרון הנכון שניתן ליישם, במטרה למנוע את כל הנזקים והבעיות הנלוות לתופעה הבעייתית הזאת. מהם הגורמים המאפשרים חדירה של מים מבעד לקירות החיצוניים? אילו נזקים עלולים להיגרם למבנה עצמו ולדיירים כתוצאה מחדירת המים? אילו חברות מקצועיות גובות עבור איטום קירות חיצוניים מחיר הוגן ומבצעות את העבודה המקצועית ביותר?

חדירה של מים למבנה – איך זה קורה

חדירה של מים לקירות ומהם למבנה, יכוה להתרחש במקרים שבהם הקירות ישנים וסדוקים. מי גשמים, או מים שדלפו או דולפים מהגג של המבנה באופן קבוע בגלל דליפה בדודי שמש, חודרים לתוך הקיר ומשם הם מגיעים במהירות לתוך הקירות החיצוניים של הבית. אם הדליפה לא מטופלת בזמן, היא עלולה להתפשט גם אל תוך הבתים עצמם ולהוריד בכמה וכמה דרגות את איכות החיים של כלל הדיירים במבנה. במבנים שיש בהם חיפוי על הקירות החיצוניים, הזיהוי של הדליפה הוא הרבה יותר קשה. מצד אחד, החיפוי מגן על הקיר. מצד שני, הוא יכול להסתיר את חדירת המים במשך תקופה ארוכה. לפעמים, חדירת המים מהקיר החיצוני עלולה להיות מזוהה בטעות בתור דליפה מצנרת המים בבית, ודרוש איש מקצוע מיומן שיזהה את הבעיה, יעמוד על החומרה שלה ויציע עבור איטום קירות חיצוניים מחיר אשר ישקף את המאמץ ואת ההשקעה הנדרשת בעבודת האיטום.

הנזקים הצפויים בהעדר טיפול הולם ואיטום המבנה

חדירה של רטיבות לתוך המבנה, היא ללא ספק בעיה חמורה שיש לטפל בה בהקדם. למרות שרבים לא אוהבים לשמוע את זה, חשוב להדגיש ולהבהיר כאן כי הבעיה הזאת איננה נעלמת מאליה. ההפך הוא הנכון – בהעדר טיפול הולם, הבעיה רק הולכת ומחריפה. בהתחלה מדובר רק בנזק לקירות, אבל בהמשך, הנזק עלול להתפשט גם לשלד, שכולם יודעים שהוא כולל עמודים וחלקי מתכת שונים. רטיבות שחודרת ומגיעה עד לשם, עלולה לגרום לקורוזיה ולהחליש משמעותית את החוזק של השלד, ואיתו החלשת החוזק של המבנה. ואולם מעבר לנזקים הללו, הרטיבות חודרת מהקירות החיצוניים לתוך הבתים, ועלולה לגרום לנזקים לבית פנימה, וכן לנזקים בריאותיים משמעותיים לדיירים, הן בגלל הלחות והן בגלל העובש שמצטבר.

איך מבצעים איטום קירות חיצוניים

הביצוע של איטום קירות חיצוניים הוא מלאכה שצריכה להתבצע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. במבנים נמוכים, יכול להיות שכדאי להקים פיגומים, ולהסתייע בהם לביצוע של איטום מקצועי. ואולם במבנים גבוהים, מי שיעשו את העבודה הם אנשי מקצוע אשר יגיעו לאזורים הבעייתיים באמצעות גלישת סנפלינג. הם יגיעו בצורה מדויקת למקומות שסומנו מראש, ויבצעו את האיטום בצורה המקצועית והזהירה ביותר. חברות מקצועיות גובות עבור איטום קירות חיצוניים מחיר המותאם לאופי הבעיה, לחומרה שלה ולמידת ההשקעה והמקצועיות הנדרשות לתיקון המפגע. ככל שהתיקון יהיה יסודי יותר, כך הקירות של הבניין יישמרו בצורה טובה יותר לאורך שנים. בסיכומו של עניין, מה שקובע את השרידות של מבנה היא רמת התחזוקה שלו. אם יש לכם עניין לבצע איטום קירות חיצוניים בבניין מגורים או במבנה עסקי, אתם בהחלט במקום שבו תוכלו למצוא את הפתרונות הטובים ביותר. צרו קשר כעת באמצעות האינטרנט או בטלפון. המקצוענים שלנו יחזרו אליכם בהקדם לתיאום המועד המוסכם עליכם לביצוע העבודה שתפחית או אפילו תבטל את הסיכונים לחוזק המבנה ולבריאות של כל מי ששוהה בתוכו.

 

ניקוי חלונות גבוהים

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר
מאמרים אחרונים שיעניינו אותך
איטום קירות חוץ

חומר איטום קיר חיצוני

  אין דבר יותר מטריד מאשר נזילות בקיר החיצוני של הבניין או הבית שלכם דבר זה יכול לגרום לסכנות בריאותיות  ופוגעות גם בנראות הבניין. ניתן

ניקוי חלונות
איטום קירות חוץ

איטום קירות חוץ

  איטום קירות הינו דבר חשוב מאד, לא רק לשמור על השלימות שלהם, אלא גם איטום הקירות  שומר על הבריאות שלכם. בקירות הסובלים מרטיבות נוצר

עובד בגובה
איטום קירות חוץ

איטום בסנפלינג

  כל אחד מכיר את הנזילות שישנן בחורף, מעבר לכך שזוהי בעיה אסטטית, יש לכך גם השפעות בריאותיות רבות. נזילות גורמות ליצירת עובש גורם למחלות

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
חומר איטום קיר חיצוני

  אין דבר יותר מטריד מאשר נזילות בקיר החיצוני של הבניין או הבית שלכם דבר זה יכול לגרום לסכנות בריאותיות  ופוגעות גם בנראות הבניין. ניתן

קרא עוד »
ניקוי חלונות
איטום קירות חוץ

  איטום קירות הינו דבר חשוב מאד, לא רק לשמור על השלימות שלהם, אלא גם איטום הקירות  שומר על הבריאות שלכם. בקירות הסובלים מרטיבות נוצר

קרא עוד »
עובד בגובה
איטום בסנפלינג

  כל אחד מכיר את הנזילות שישנן בחורף, מעבר לכך שזוהי בעיה אסטטית, יש לכך גם השפעות בריאותיות רבות. נזילות גורמות ליצירת עובש גורם למחלות

קרא עוד »