איטום קירות בסנפלינג

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

בכל הנוגע לאיטום קירות, שיטות מסורתיות עשויות לעיתים לגזול זמן רב ויקרות. עם זאת, בשנים האחרונות צמחה טכניקה חדשה שלא רק חוסכת זמן וכסף אלא גם מאפשרת גישה לאזורים שקשה להגיע אליהם – סנפלינג. סנפלינג, המכונה גם סנפלינג, כולל ירידה משטח אנכי באמצעות חבלים וציוד מיוחד. פותח במקור עבור טיפוס הרים וטיפוס צוקים, סנפלינג מצא את דרכו לתעשיות שונות, כולל בנייה ותחזוקה.

למה סנפלינג לאיטום קירות?

איטום קירות בסנפלינג מציע יתרונות רבים. ראשית, היא מאפשרת גישה נוחה לבניינים רבי קומות ואזורים שאחרת קשה להגיע אליהם. זה מבטל את הצורך בפיגומים או מנופים יקרים, וחוסך גם זמן וגם כסף.

שנית, סנפלינג מספק שיטה מדויקת ויעילה לאיטום קירות. אנשי מקצוע מיומנים יכולים לנווט על פני השטח בקלות, להבטיח כיסוי מקיף ואיטום איכותי. זה חשוב במיוחד באזורים המועדים לנזילת מים או נזק.

תהליך איטום קיר בסנפלינג

תהליך הסנפלינג לאיטום קירות כולל מספר שלבים מרכזיים. ראשית, האזור המיועד לאיטום נבדק ביסודיות כדי לזהות כל נזק קיים או אזורים בעייתיים פוטנציאליים.

לאחר מכן, צוות הסנפלינג מקים את הציוד הדרוש, כולל חבלים, רתמות וציוד בטיחות. הם מבטיחים שכל הציוד מאובטח כהלכה ועורכים תדריך בטיחות לפני תחילת הירידה.

לאחר המיקום, הצוות מורח את חומר האיטום המתאים על משטח הקיר, מכסה בזהירות את כל הסדקים, הרווחים או האזורים הפגומים. הם מבטיחים יישום יסודי כדי להבטיח איטום עמיד למים לאורך זמן.

היתרונות של איטום קיר בסנפלינג

בחירה בטכניקות סנפלינג לאיטום קירות מציעה מספר יתרונות. ראשית, הוא מאפשר השלמת פרויקט מזורזת, מכיוון שהגישה לאזורים שקשה להגיע אליהם היא כבר לא אתגר. שנית, סנפלינג הוא פתרון חסכוני בהשוואה לשיטות מסורתיות הכוללות פיגומים או מכונות נרחבות. זה הופך אותו לאופציה אטרקטיבית הן לתיקונים בקנה מידה קטן והן לפרויקטים בקנה מידה גדול.

יתרה מכך, הדיוק והמומחיות של אנשי מקצוע בסנפלינג מבטיחים אטימה איכותית שיכולה לעמוד במבחן הזמן. זה מפחית את הצורך בתחזוקה או תיקונים תכופים ומספק שקט נפשי לבעלי הנכס. טכניקות סנפלינג מגיעות לגבהים חדשים באיטום קירות ומציעות פתרון משנה משחק לפרויקטי בנייה ותחזוקה. עם יכולתו לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם, לספק יישום מדויק ולהציע יתרונות חסכוניים, ברור מדוע סנפלינג הפך לבחירה פופולרית באיטום קירות. בין אם מדובר בתיקון קטן ובין אם מדובר בפרויקט רחב היקף, הסנפלינג מספק שיטה אמינה ויעילה להשגת אטימה אטומה למים שתעמוד במבחן הזמן.

סיכום

איטום קירות בסנפלינג היא שיטה יעילה ויעילה ביותר לשמירה והגנה על שלמות המבנים של מבנים בישראל. באמצעות שימוש באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים הבקיאים באמנות הסנפלינג, בעלי נכס יכולים להבטיח כי קירותיהם יהיו אטומים ואטומים למים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לא רק שסנפלינג מציע פתרון בטוח ואמין לגישה לאזורים שקשה להגיע אליהם, אלא הוא גם ממזער שיבושים בפעילות היומיומית ומבטל את הצורך בפיגומים יקרים או ציוד אחר. זה הופך אותו לבחירה מצוינת עבור נכסים למגורים ומסחריים כאחד.

בעזרת שימוש בחומרי איטום וטכניקות מתקדמות, מומחי סנפלינג יכולים לאטום ביעילות כל סוג קיר, בין אם הוא עשוי בטון, לבנים או אבן. זה מבטיח שמבנים מוגנים מפני נזקי מים, צמיחת עובש ובעיות פוטנציאליות אחרות שעלולות לנבוע מקירות אטומים בצורה גרועה. יתרה מכך, על ידי בחירה באיטום קירות בסנפלינג, בעלי נכסים יכולים להאריך את תוחלת החיים של הבניינים שלהם ולחסוך בעלויות תחזוקה ארוכות טווח. קירות אטומים כהלכה לא רק מספקים בידוד ויעילות אנרגטית טובים יותר אלא גם מונעים נזק מבני שעלול להיגרם מחדירת מים. לסיכום, בכל הנוגע לאיטום קירות, הסנפלינג מציע פתרון פרקטי, חסכוני ועמיד לאורך זמן לבעלי נכסים בישראל. על ידי שימוש בשירותיהם של אנשי מקצוע מנוסים, ניתן להגן על מבנים מפני הגורמים הקשים ולהבטיח את אריכות ימיהם לאורך שנים.

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*לא מבצעים הדרכות בגובה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!