איטום בסנפלינג

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

 

איטום בסנפלינג

כל אחד מכיר את הנזילות שישנן בחורף, מעבר לכך שזוהי בעיה אסטטית, יש לכך גם השפעות בריאותיות רבות. נזילות גורמות ליצירת עובש גורם למחלות שונות, כמו כן הנזילות מרטיבות את הרהיטים בבית או שהן גורמות להתפשטות של כתמים גדולים על פני הקירות. על מנת לטפל בבעיה יש צורך להזמין מומחי איטום מקצועיים בלבד, אשר יודעים את העבודה על בוריה אבחון נכון של מקום הנזילה הוא חשוב ביותר בתחום זה.

אם גם אתם סובלים מנזילות בבית, ורוצים לקבל מידע על סוגי עבודות איטום שונות, ומה כדאי לחפש בחברת איטום, מאמר זה נכתב בדיוק בשבילכם ומטרתו לתת לכם את המידע האמין ביותר.

בשנים האחרונות עם התקדמות הטכנולוגיה ניתן לראות כי איטום בסנפלינג נעשה נפוץ מאד, ולכן אין זה מראה נדיר לראות את העובדים נתלים מגג הבניין, כאשר רתמה מגנה עליהם.

סנפלינג זה נעשה, בעיקר, בבניינים רבי קומות או ישנים, הזקוקים לאיטום, שאין גישה אחרת להגיע אליהם.

במאמר זה יושם דגש על היתרונות של איטום בסנפלינג, ואיך דבר זה מתבצע? מאמר זה ייתן מידע לאנשים, המעוניינים לבצע איטום בסנפלינג, על מנת שידעו את היתרונות שיש לגישה זו, על פני גישות אחרות של איטום, וכן לא בכל מקום ניתן לבצע איטום בסנפלינג.

למה כדאי לבצע איטום בסנפלינג?

נוחות

הקמת פיגומים אורכת זמן, מסורבלת, מקימה רעש, ויוצרת לכלוך רב, וכן רמיסת הגינה, וגזלת חנייה. מעבר לכך, הפיגומים מגיעים לחלונות הדיירים, וכן דבר זה פוגע בפרטיות שלהם.

איטום בסנפלינג בטיחותי יותר

באופציה האחרת של איטום על ידי הקמת פיגומים או סולמות, וכך יכולים לגרום לתאונות רבות, בניגוד לסנפלינג הבטוח. העובדים עצמם מרגישים יותר בטוחים, כאשר הם מוגנים בחבלים, ועל ידי מושב, לכן שיטת איטום זו מונעת תאונות רבות, שיש תו תקן על החבלים והם יותר בטוחים.

יעילות וגמישות

עובדים רבים טוענים, שבשיטה הזו הם מרגישים לא רק יותר בטוחים, אלא גם יותר יעילים, שהם יכולים לעבוד ולהספיק לאטום שטח גדול יותר בזמן קצר יותר.

מחיר נח

מכיוון שאין צורך בבניית פיגומים, האורכים זמן רב, אפשר גם לתת מחירים יותר נוחים לעבודה באיטום בסנפלינג.

 

 

מה אוטמים בסנפלינג?

בעבודת איטום בסנפלינג ניתן לאטום במהירות את הסדקים בקירות הבית, וגם בדגש על קירות חוץ, שאין זה משנה אם הסדקים האלו נוצרו מהצטברות נוזלים או מליקויי בנייה.

כמו כן, אפשר להסיר טיח מתפורר, לתקן טיח, ושיטה זו מעולה למקומות שאין להם גישה, ולמקומות רבי קומות, כמו כן בנוסף לכך הוא משמש לאטום גג במהירות, כי הוא מדלג על אלמנטים שקשה לאטום איתם את הגג בקלות, כמו למשל דודי שמש וחשמל.

כמו כן אפשר גם לטפל ולתקן חלונות שבורים לטפל במסגרת של החלונות ולצבוע את החלונות בצבע חדש. חשוב להבין שכל העבודות האלו לא מתבצעות על ידי אדם חסר הכשרה, אלא הם מתבצעות על ידי חברת איטום איכותית, שהעובדים שלה קיבלו הדרכה איכותית ומשתמשים בציוד איכותי לעבודה בגובה, וכך על החברה לקבל אישור עבודה בגובה לעמוד בכל ההיתרים לצורך כך.

איזה עבודות איטום קיימות?

הדבר הראשון בעבודות איטום הוא האבחון של מקום הנזילה, לעיתים אנשים שאינם מומחים עלולים לבצע עבודה בעלות גבוהה של כסף, אך לא לפתור את הבעיה, אשר לשמה הם הגיעו. הסיבה העיקרית לכך היא אבחון לא נכון של בעיות הנזילה אז איזה עבודות איטום קיימות?

איטום גגות

נזילה בגג היא בעיה נפוצה, ומומחי האיטום מטפלים בה בשיטות שונות. כיום קיימים על שלושה טיפולים ידועים, אשר אין להם עוררין בתחום איטום ביריעות ביטומניות.

איטום בחומרים בטומנים ואיטום בזפת לכל אחת מהשיטות ישנן יתרונות וחסרונות, אך מומחה לאיטום ידע להתאים את השיטה הטובה ביותר המתאימה לגג שלכם.

איטום גגות מרוצפים

באיטום גגות מרוצפים, שיטות האיטום הרגילות אינן מתאימות כלל, ולכן יש צורך בביצוע שיטות אחרות אשר יתאימו למאפיינים הייחודיים של גגות אלו.

להלן השיטות: איטום ללא  פירוק של הריצוף הקיים, איטום שחובה להסיר את הריצוף הקיים, איטום גגות בטרם ריצופם.

איטום מרפסת

איטום מרפסת צריכה להתבצע על ידי בעלי מקצוע בלבד, בשל השלבים הארוכים שיש בכך, וכן כדאי לבקש שאותה חברה גם תבצע את הריצוף במידה ויש צורך בכך.

גם באיטום מרפסות יש שלוש שיטות איטום: איטום עם הריצוף, איטום לפני הריצוף , ואיטום עם הסרת הריצוף הקיים.

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים מצריך עבודה של בעלי מקצוע הן בגלל שיש צורך באבחון הבעיה אצל אנשי מקצוע, והן בגלל שיש צורך לבצע איטום לפי סוג הקיר. סוגי הקירות הקיימים: קיר שיש לו חיפוי, קיר שיש שעשוי מאבן או משיש,

עבודות איטום באמצעים שונים

לעיתים בעקבות אי גישה לקיר, אז קיימים באיטום קירות חיצוניים או בבניינים גבוהים למדי שיטות שונות באיטום ייעודיות וייחודיות, אשר נועדו לאטום קירות או מבנים, שלא ניתן להגיע אליהם בדרך הרגילה.

פיגומים

ניתן להגיע אל מקום הפגע בקלות ובמהירות, באמצעות הקמת פיגום גבוה, המגיע עד הקומה הרצויה של הבניין.

במות הרמה

ניתן להרים את העובד אל הקומה הרצויה באמצעות סל הרמה ייעודי.

סנפלינג

במקרים שבהם אין גישה למקום משמשים בסנפלינג, שזוהי שיטה שבה העובד יורד בחבלים אל הקומה הרצויה.

 

מי יכול לבצע עבודות סנפלינג?

האדם שיכול לבצע עבודות איטום בסנפלינג הוא אדם, שקבל הכשרה לכך בלבד, גם אם אתם בוחרים להעסיק עובד יחיד עליכן לוודא כי יש לעובד את כל:

  • האישורים הנדרשים לעבודה בגובה עם אישור עבודה בסנפלינג
  • ציוד תקין ואיכותי
  • צריכים שלושה עובדים לצורך עבודות איטום בסנפלינג.
  • ציוד נוסף למקרה שהציוד מתקלקל או נשבר
  • מומחיות בעבודה הזו

למרות כל היתרונות החשובים והאיכותיים שיש באיטום בסנפלינג, חשוב להבין שעבודה בסנפלינג אינה מתבצעת לכתחילה, אלא רק במקרים מאד מסוימים, כמו למשל בבניין רב קומות או בבניינים ישנים, אשר הגישה אל הקירות לא ניתנת בצורה הרגילה, בשל הסיכון לעובד והן בשל המחיר הגבוה.

שיטה זו גרמה לבניינים אשר בעבר לא היו יכולים לאטום את הקירות שלהם בצורה ראויה ומקצועית או שהאוטמים נאלצו לעבוד זמן רב מאד על איטום הקירות כיום ניתן לראות כי שיטה זו מהווה את גולת הכותרת לאיטום בבניינים אשר לא ניתן לגשת אליהם או מכל סיבה אחרת.

 

כל אחד מכיר את הנזילות שישנן בחורף, מעבר לכך שזוהי בעיה אסטטית, יש לכך גם השפעות בריאותיות רבות. נזילות גורמות ליצירת עובש גורם למחלות שונות, כמו כן הנזילות מרטיבות את הרהיטים בבית או שהן גורמות להתפשטות של כתמים גדולים על פני הקירות. על מנת לטפל בבעיה יש צורך להזמין מומחי איטום מקצועיים בלבד, אשר יודעים את העבודה על בוריה אבחון נכון של מקום הנזילה הוא חשוב ביותר בתחום זה.

אם גם אתם סובלים מנזילות בבית, ורוצים לקבל מידע על סוגי עבודות איטום שונות, ומה כדאי לחפש בחברת איטום, מאמר זה נכתב בדיוק בשבילכם ומטרתו לתת לכם את המידע האמין ביותר.

 

מה צריך כדי לבחור מומחה לאיטום?

ניסיון

ככל שלחברת האיטום יש ניסיון רב יותר כך היא תוכל לאתר את הנזילה בקלות.

ציוד תקין ומקצועי

ישנה חשיבות גבוהה ביותר לציוד מקצועי ותקין, בעיקר שמדובר בעבודות אשר יש בהן סכנות רבות.

תעודה של עבודות בגובה

תחום האיטום הוא תחום של עבודות בגובה, אשר על פי חוק צריכות להתבצע אך ורק על ידי בעלי תעודה מתאימה ומאושרת.

שלושת נתונים אלו מבטחים לכם את החברה אותו תבחרו תבצע את העבודה בצורה איכותית וטובה ללא כל תקלות שונות ומשונות.

 

מה היה לנו בכתבה:

עוד פוסטים שיעניינו אותך

איך אפשר להרוויח כסף מפאנלים סולאריים?

פאנלים סולאריים הם אלטרנטיבה נהדרת וחינמית למקורות אנרגיה קונבנציונליים. אין צורך בהתקנות ותחזוקה יקרות, כל עוד מספיק אור שמש יכול להגיע לפנלים. פאנלים סולאריים הם

הרחקת יונים ב{HEBREW}
הרחקת יונים

איך להרחיק יונים ממסתור כביסה

מסתורי הכביסה הם חלק בלתי נפרד מהנוף האורבני. בזכותם אנחנו יכולים לתלות את הבגדים הרטובים לייבוש בלי לכער את הנוף ותוך שמירה על החזות האסתטית

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
כמה עולה פרגולה?

חושבים להקים פרגולה במרפסת שלכם? יש מגוון רחב של פרגולות, ובשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם להכיר את כל האפשרויות שיש בשוק. הדבר הראשון

קרא עוד »
קבלת רישיון קבלן

רישיון קבלן הוא אמצעי הכרחי לקבלת עבודות בחוץ, עם זאת עדיין יש "קבלנים" רבים אשר אינם מחזיקים ברישיון ולוקחים עבודות שונות. השוק מאוד פרוץ בעיקר

קרא עוד »

מרכז, דרום, ירושלים

צפון