איטום בסנפלינג מחירון

איטום בסנפלינג מחירוןבעבר הכרנו את תחום הסנפלינג רק בהיבט הספורטיבי ובפעילויות טיולים מאתגרות. אלא שאותו הציוד, ההכשרה והיכולת לגלוש ולשהות בגבהים, הפכו את הטכניקה לשימושית במגוון פעולות הכרחיות בבניינים גבוהים. העובדה כי מרבית הבניה בשנים האחרונות היא בניה לגובה וכדי לטפל במעטפת החיצונית, נדרשת שהיה בגבהים עצומים וביחוד כאשר בנייני משרדים רבים, מציגים חזיתות שהגישה אליהם מתוך הבניין אינה אפשרית – סנפלינג הופך לפופולארי ביותר.

אחד מן הבולטים שבעבודות באמצעות הסנפלינג הוא תחום האיטום. אותם מעטפות חיצוניות נתונות לבלאי תמידי כתוצאה משמש ופגעי מזג האוויר וגורמים אחרים נוספים והם הולכות ומתפוררות וניזוקות. כתוצאה מכך, האיטום שהונח עליהם או יושם בהם, במידה ונעשה בצורה טובה, נפגע גם הוא. כעת, מים יוכלו לחלחל אל תוך הקירות הפנימיים ולבצע שם הרס נרחב, בדמות פירור וקילוף הקירות, הרס תשתיות ועוד, עד כדי חשש ליציבות המבנה עצמו וכן, יצירת כר נרחב למחלות אלרגיות ונשימתיות, לדירי ואורחי הבניין.

כיצד נקבע איטום בסנפלינג מחירון

כדי למנוע בעיות עתידיות אלו, יש צורך באיטום על המעטפת החיצונית, לרוב בגבהים מאוד משמעותיים. לא רק שיש צורך לשהות בגובה זמן רב בצורה בטוחה, יש צורך גם להרגיש נוח לבצע את המשימה ולעשות את האיטום היטב. זו גם הסיבה מדוע איטום בסנפלינג מחירון, נחשב גבוה יחסית. כדי לבצע בצורה מקצועית איטם בסנפלינג, נדרשים יכולות גבוהות במיוחד ואסור לקחת חברות שאינן מיומנות בתחום.

הסיבה אם כך, שתחום איטום בסנפלינג מחירון גבוה יחסית, נעוץ בעובדה שחברות מקצועיות משקיעות בציוד יקר ומתקדם שישמור על הבטיחות. לא רק של העובדים אלא גם של העוברים ושבים שחולפים ברחוב למטה. יתרה מכך, צוות העובדים עובר כל הזמן עוד ועוד הכשרות מקיפות ויקרות. החוק דורש, שכל עובד יקבל הסמכה לעבודה בגובה וחלילה להעסיק עובדים שאינם כאלו.

מורכבות ופתרונות

ככלל, איטום בסנפלינג מחירון נובע גם ממורכבות פרויקטים שכאלו ומהיקפם על המעטפות החיצוניות האדירות. יש צורך לבדוק את רמת הנגישות ואת היכולת לעגן היטב את הכבלים במקום מובנה או שצריך לייצר כזה. כמו כן יש להתחשב בהיקף עבודת האייטם עצמה. כמה מ"ר יש לאטום, האם צריך להסיר שכבת איטם ישנה ובאילו חומרים נשתמש. חשוב להבין, כי איטום לא נכון ולא איכותי, יעלה בהמשך הרבה יותר מכל איטום בסנפלינג מחירון שתשלמו כעת.

אומנם עסקנו כאן בנושא איטום בסנפלינג מחירון אך כדאי לדעת כי לעיתים במידה ונבצע פעולות שיפוץ או אחזקה באמצעות הסנפלינג, נוכל לחסוך עלויות על האיטום. אחת לכמה שנים או כאשר אנו מתחילים להבחין בנזק או התפוררות התחלתית (סדקים וכד'), היכולים להיות פתח לכניסת מים כדאי לשפץ, לתקן או לשדרג את המעטפת, על מנת למנוע את הנזק העתידי ולעצור אותו כשהוא עוד קטן. גם עבודות אלו כדאי לעשות באמצעות סנפלינג, משום שגם הם דורשות ביצוע מדוקדק תוך כדי שהייה בגבהים עצומים.

מחיר שווה איכות

כאמור, מחיר איטם בסנפלינג אינו זול אך הוא משתלם יותר מכל תחליף אחר או התעלמות מהבעיה. לכן גם אל תלכו שולל אחרי חברות חאפריות, המציעות מחירים מגוחכים, תוך כדי העסקת עובדים לא מוכשרים, מיומנים ומוסמכים ושימוש בציוד ובחומרים נחותים. אנחנו ב- rope partners, כבר עורכים עבודות איטם בסנפלינג שנים רבות והצוותים שלנו מקצועיים הן בתחום עבודות הגובה והן בעולמות האיטום וכולם בעלי תעודת הסמכה. המחירים שלנו, אגב, נוחים מאוד, בלי להתפשר כלל על איכות או בטיחות, כך שתיהנו גם מעבודה איכותית וגם מראש שקט ושלווה תוך ידיעה שאתם בידיים טובות.

איטום בסנפלינג מחירון

מה היה לנו בכתבה:

מחירון עבודות סנפלינג

סוג העבודה תיאור עבודה + הערות טווח מחירים ליום עבודה/בניין לפי קומות הערות הקשורות למחיר
מחיר ביצוע עבודות תחזוקה כלליות בגובה עבודות כמו למשל ניקיון חלונות בגובה, חיזוק מערכת איטום, תיקון או החלפה של מרזבים ועוד… 2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תוספת איש צוות לעבודות תחזוקה כלליות בגובהלעתים על פי החוק, נדרש להוסיף איש צוות כאשר המחיר נקבע לפי שעה או לפי יום עבודה. 600-800 ש“ח ליום עבודה.
מחיר הרחקת יונים מבנים עד 10 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 2,800-5,000 לבניין של 6-10 קומות.
מחיר הרחקת יונים לגורדי שחקים מבנים עד 16 קומותהתקנת רשתות או פתרון אחר להרחקת יונים בגובה. 1,400-3,000 עבור יום עבודה. העלות להרחקת יונים משתנה ומחושבת לפי מ“ר רשת קבועה בשילוב המחיר לעבודות סנפלינג בגובה.
מחיר התקנת מרזבים למבנים עד 10 קומות העבודה כוללת תהליך איטום של מרזב ישן קיים, פתיחת סתימות, תיקון חורים, התקנה של סלים וחידוש מרזב. 8,000-12,000 ש“ח
מחיר ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג או שטיפה של החזית העבודה מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה עם מכשיר המכונה גרניק.2,800-5,000 ליום עבודה.
מחיר תיקונים של טיח במשטח מיוחדהעבודה כוללת סיתות של טיח רופף, הכנת והוספת שליכט שחור. 130-180 ש“ח למ“רעבור משטחים שאינם מישוריים, המחיר עולה בהתאמה.
מחיר מריחה של שפכטל מעל קירות.העבודה מתבצעת על קירות בטון או קירות טיח עם שפכטל אקרילי80-100 ש“ח למ“רהמחיר מתייחס ליישום של שתי שכבות ותהליך החלקה.
מחיר עבור חיזוק אריחי שיש או עיגון שלהם העבודה מתבצעת לפי מפרט. נדרש מהנדס לביצוע ההליך. מחיר המהנדס לא כלול בעלות הפרויקט. 120-180 ש“ח למ“רהמחיר תלוי בשיטה שבה מעגנים או מדביקים את האריחים. המחיר עולה בהתאם למספר העוגנים הנדרשים לחיזוק.
מחיר להשלמה של לוחות אבן החסרים בבנייןהתהליך כולל קידוח של האריחים וקידוח התשתית של הבטון, הוספת דיבלים, ברגים לעיגון, חיזוק, הסתרה וכדומה. 3,800-8,000 ש“ח לחיזוק של עד 40 ברגים.
מחיר עבודות הקשור להשלמה/החלפה של לוחות אבן •   השלמת לוחות אבן באופן נקודתי עד 40 ס“מ
•  החלפת לוחות אבן או לוחות שיש פגועים כולל פירוק ועיגון מחדש
•   מילוי או חידוש של מישקים בין האריחים ומעל החזיתות - שימוש ברובה
•   מילוי ואיטום של פוגות בין האריחים עם תערובת סמנטית
•   חידוש ואיטום הפוגות בין האריחים עם דבק פוליאורתני

170-250 ש“ח עבור יחידה או 40-80 ש“ח עבור מ“רהמחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, כמות הלוחות שיש להשלים או לתקן, סוג החומרים שבוחרים וכדומה
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע אקרילי- העבודה כוללת יישום מריחת שכבת היסוד בתהליך מריחה או התזה30-50 ש“ח למ“ר
מחיר צביעת קירות חוץשימוש בצבע גמיש - העבודה מתבצעת מעל טיח או מעל בטון חשוף בתהליך מריחה או התזה50-70 ש“ח למ“ר
מאמרים אחרונים שיעניינו אותך

הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

עובד בעבודה בגובה
בלוג

עבודות בגובה עם מנוף סל

מנוף סל הוא סוג של מנוף שניתן להשתמש בו להרמה והובלת סחורה, אבל לא רק. מנוף הסל נראה לעתים קרובות באתרי בנייה או מפעלים, שבהם

יתרונות בטון מוחלק, והאם זה זול?

בטון הוא חומר מרוכב, העשוי מתערובת של אגרגט ומלט. האגרגט מורכב מחול, חצץ ואבן כתוש. המלט הוא קלסר מלאכותי המציע חוזק, עמידות למים, עמידות וגמישות

השאירו פרטים
ונחזור תוך פחות מ-24 שעות
הקושי של פינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא חומר מסרטן שנאסר במדינות רבות. פינוי אסבסט מבתים הכרחי כדי למנוע סיכונים בריאותיים מסוכנים. קיימות מספר דרכים לפינוי אסבסט מבתים, כולל פינוי ידני

קרא עוד »