אודות

ROPE עבודות סנפלינג

אולי לא ידעתם את זה, אבל היום ישנן עבודות רבות על מעטפת חוץ של מבנים, המבוצעות ללא פיגומים כלל. את משימות הבנייה, השיפוץ, הניקוי או השיקום במעטפת הבניין מבצעים למעשה אנשי מקצוע לכל דבר ועניין, שעברו גם הכשרה בתחום הסנפלינג וכדי להעמיד לרשותכם את התחום המרתק הזה בכל פרויקט אותו אתם מנהלים, ביצענו עבורכם בדיקה מקיפה וכעת אנחנו חוזרים אליכם, כרגיל, עם המלצה חד משמעית על הטובים ביותר – חברת ROPE עבודות סנפלינג.

חברת ROPE עבודות סנפלינג היא למעשה צוות של אנשי מקצוע שחלקם מגיעים מעולם הסנפלינג ועברו הכשרות ארוכות טווח בענף הבניין לרבות רישוי והסמכה כנדרש וחלקם מגיעים מעולם הבניין ועברו הכשרה יסודית בתחום הסנפלינג. בכל מקרה, אתם מקבלים צוות של אנשי מקצוע שיודעים לדאוג לעצמם בכל מה שקשור לסנפלינג ויודעים לדאוג לכם בכל ההיבטים המקצועיים האחרים.

חברת ROPE עבודות סנפלינג מציעה למעשה סל של עבודות סנפלינג בענף הבניין והנדל"ן ובכלל זה ניקוי חזיתות מבנים, חידוש ושיקום חזיתות, תיקון פגמי בטון, טיח חוץ, צביעת חוץ, שיקום, חידוש והחלפה של חיפוי חוץ, התקנת מסתורי כביסה ומזגנים ועוד. כל הפעולות מבוצעות באמצעות מערכות סנפלינג מקצועיות ומתקדמות לנשיאת אנשי המקצוע לצד נשיאת הציוד והחומרים הנדרשים במערך סנפלינג נפרד ועצמאי.

ניקוי חלונות בגובה ב{HEBREW}
התקנת קו חיים

היתרון בביצוע עבודות אלה באמצעות סנפלינג הוא מובהק – זה זול יותר, זה פשוט יותר וזה מהיר יותר מהקמת פיגומים וגם אם זה נראה לכם קצת מוזר, זה גם הרבה יותר בטוח. בכל הבדיקות שערכנו, מצאנו שבמקרה של ROPE עבודות סנפלינג, הדברים האלה מקבלים משנה תוקף גם במחיר, גם בפשטות הביצוע, גם ברמת הביצוע המרשימה וגם בסטנדרטים הגבוהים של שמירה על בטיחות העובדים ובטיחות העוברים והשבים.

חברת ROPE עבודות סנפלינג עובדת עם כל האישורים הנדרשים וכל ההסמכות הנדרשות בחוק ומעבר לכך

כל עובדי החברה עוברים הכשרות רשמיות בתחומי ההתמחות שלהם ולחלוטין לא מדובר על ספורטאי אקסטרים שעושים חלטורות בענף הבניין. המדובר בצוות סופר מקצועי, שמבין שהסנפלינג הוא למען עצמו אבל אתכם מעניין הפרויקט שלכם ושם אתם מקבלים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, רק הרבה יותר זול, הרבה יותר מהר והרבה יותר פשוט.

המצב כרגע הוא שרבים אינם מודעים כלל לאפשרות של ביצוע עבודות חוץ באמצעות סנפלינג והנה אנו מביאים לידיעתכם לא רק את העובדה שתוכלו לשלב את הסנפלינג גם בפרויקט שלכם, אלא גם את החברה עליה אנחנו מרגישים הכי בטוח להמליץ לכם – חברת ROPE עבודות סנפלינג. המחיר מצוין, תחרותי ואטרקטיבי, הסטנדרטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, השירות אדיב ואישי ומלווה בייעוץ מקצועי והסברים כדי להפיג מכם כל חשש בכל היבט של השירות והאחריות היא מלאה גם על העבודה וגם על החומרים. וכן… יש גם ביטוח מלא.